Mikä vikana?!

Miun Focuksessa kun sillä on jo ajettu kohta 200 tkm eikä siitä vielä ole vetoakselit hajonneet eikä ruostettakaan näy?!!
4534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

matkamittarin lukeman väärin, oikea lukema on 20.000 km. Yleensä Fordin vetarit menee sököksi 25.000 km kohdalla.

Äänestä
  • Meinasin jo huolestua. Onneksi täältä löytyy paras asiantuntemus Fordeista ja erityisesti Focuksien veto-akseleista!

    Äänestä

Kyseiselle asialle on oma osionsa.

Äänestä
  • kyllä toyota miehetkin muille automerkeille aina muistaa muistuttaa!Mun toyota on niin ihana ja rakas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Topi kirjoitti:

Miun Focuksessa kun sillä on jo ajettu kohta 200 tkm eikä siitä vielä ole vetoakselit hajonneet eikä ruostettakaan näy?!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu