Heips.. Millaista yöelämää ja biletystä siellä on oikein tarjolla..? Onkohan siellä ihan turvallista kulkee tyttöporukalla? terv. partygirls
Alanayan yöelämä
Mannanna__
51415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olin kaverin kanssa loppukesästä alanyasta, kahdestaan oltiin (molemmat 18v).
Satamassa on klubeja ihan kivasti, Robin Hoodissa tuli pari iltaa bailattua ja sitte Havana Clubilla ja oli niitä vaikka mitä muitakin :) Uskaltaa liikkua tyttöporukalla, jos pidätte järjen matkassa ja EI LIIKAA ALKOA! Älkää jättäkö toisianne ikinä yksinään ja hotellille taksilla jos on kilometriä pidempi matka. Meillä ei sattunut mitään hirveyksiä ku ei oltu missään kaatokännissä kertaakaan. Baareissa miehet voi olla tosi päällekäyviä (myös turistit, ei pelkästään paikalliset) mutta kyllä ei on turkissakin ei.
Mutta älyttömän hauskaa meillä kyllä oli, Robin Hoodin yläkerran Latino club on kokemisen arvoinen (tiskilläkin tuli tanssittua.. :DD) musiikki huippua ja meno muutenki kova ihan 4 asti :)
Mukavaa reissua teille ! nauttikaa ja pitäkää hauskaa!
Bilepaikkoja vierivieressä..jokaisen bilettäjän unelmapaikka. Mutta sen sanon kontrolli täytyy olla tallella, ei alkoholia liikaa ja samoin kun edellinenkin kehotti kulkekaa porukassa ...ketään ei saa jättää yksin. Ja vielä älkää ottako vastaan tarjottuja paukkuja..vaikka näkisitte kun se tehdään. Tarjoavat siellä paukkuja tiuhaan tahtiin, näin tytöt helpompia saaliita. Ne kusettavat turistityttöjä, joka viikko uudet tytöt kierroksessa. Älkää uskoko kaikkea mitä teille lirkutellaan.
Teille jotka osaatte pitää hauskaa kaveriporukalla, hyvää matkaa !!
Mina odotta jo teita te kaunis askim fahise.
Kulli iso, hyva!
Minkä nimisiä baareja/diskoja alanyasta löytyy ja mitkä niistä ois visiitin arvosia? ja onko alanyassa kaks latino club nimistä diskoo?
..siellä sitten oikeasti iltaansa viettää tai juoda lainkaan edes limukkaa, vai onko se meininki oikeasti yhtä karua niin kuin mm. tämä ( http://keskustelu.suomi24.fi/node/8541044 ) keskustelu antaa ymmärtää? Eihän tuolla uskalla juoda mitään, jos kerta silti voivat pistää sekaan tyrmäystippoja ja muuta paskaa vaikka kyttäisit vierestä kun drinksua tehdään! :/
Tietysti ainahan on riskinsä ja oma järki kannattaa alkoholin kanssa pitää päässä, mutta jos on kovinkin yleisiä tollaset huumaus ja raiskausreissut vuorilla niin ei en kyllä tahdo ottaa mitään riskejä. Onko jotkut iltamestat mahdollisesti pahamaineisempia kuin toiset?