jelppiä

1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos kysymyksessä on XP käyttis niin siinä ei tarvitse erikseen mitään format c komentoja.
Asennuksen aikana vain poistat haluamasi osioit niin ne formatoituu täysin tyhjäksi ja sitten teet haluamasi osit uudestaan, asennuksen aikana on kyllä selkeät ohjeet asennuksen kaikista vaiheista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eco kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000301&posting=22000000002761722

auttakkee pliis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu