Gilera viritys

Minkä kokonen suutin -07 rcr:ään pitäisi ostaa kun kaasarista on otettu kuri pois? Ja paljoko kulkee sen suuttimen kanssa?
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kukaan ei vastaa?

Äänestä

ei tarvitse olla paljon vakio suutinta suurempi, koska eei vaikuta nopeuteen juurikaan tuon kaasari lätkän ottaminen

Äänestä

Viesti on kirjoitettu 2009. En usko että pitää virittää enää mopoa :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erwt kirjoitti:

Minkä kokonen suutin -07 rcr:ään pitäisi ostaa kun kaasarista on otettu kuri pois? Ja paljoko kulkee sen suuttimen kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu