Toivottavasti se uusi asukas/takaisintulija on NINO :))))) Kenellä muulla olisi ollut sellainen suosio tänä vuonna kuin NINOLLA ???? Ja asukas on kuulemma tämän vuoden kilpailija.
Voi NINO, tule takaisin taloon :)))))))
fanitar
4437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mikä vitun suosio?? Sillä ei ole ollut kuin hullujebn ja homojen keskuudessa suosiota. Niin typerää ääliötä ei olis saanu ottaa ohjelmaan ollenkaan. Hyi saaaaaatana mikä otus!
Tuskin tuotanto ottaa uutta riskiä, niin luulen.
NINO on ollut ainoa kilpailija jolla on ollut valtava kannatus- sekä vihajoukkue. Siis ainoa kilpailija joka on nostattanut kahdenlaisa tunteita niin paljon. En oikein keksi nyt muuta kuin että hän voisi olla se joka on tulossa takaisin. Takaisintulija on tämän kauden kilpailija kuitenkin. Tai asukas, kuten sanottiin. Jos on asukas niin sehän voi sitten olla se koira joka siellä vieraili vähän aikaa...Eli siis puhutaan asukkaasta eikä kilpailijasta.
joo, lotta ragnar nino akselilla, mutta ninon takaisin tulo ehkä vähiten varma siis raksu.