Olipa kyllä aivan tajuton ilta Hartwall Areenalla eilen. Lämppäribändi oli hirveä, huomasi kyllä ketä ihmiset oli tullu sinne katsomaan, ei ainakaan Evermorea. Pink oli aivan ihana.
Vastaukset 2
- piksunen
Evermore veti paremmalla energialla kuin Pink itse :D Ja jätkät oli vielä mukaviakin kun niihin törmäsi. Yleisö ei kyllä ollu messissä, ei sitten yhtään. Hävetti melkein suomalaisten puolesta.
Sinä et kyllä taida tajuta musiikista etkä muustakaan mitään jos niitä kehut. Evermore oli paskaa ja sillä siisti. Jos parempi energia tarkoittaa sitä että kuuntelijan korvat halkeaa niin voi helevetti sentään. Piti sen rämistelyn ajan pitää koko ajan korvia tukossa ja silti tuntu että kuulo lähtee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2092239Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1641479Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271101- 60965
- 57951
- 71937
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72851- 93797
Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta120741Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200717
