Olipa kyllä aivan tajuton ilta Hartwall Areenalla eilen. Lämppäribändi oli hirveä, huomasi kyllä ketä ihmiset oli tullu sinne katsomaan, ei ainakaan Evermorea. Pink oli aivan ihana.
Jäätävää
2
935
Vastaukset
- piksunen
Evermore veti paremmalla energialla kuin Pink itse :D Ja jätkät oli vielä mukaviakin kun niihin törmäsi. Yleisö ei kyllä ollu messissä, ei sitten yhtään. Hävetti melkein suomalaisten puolesta.
Sinä et kyllä taida tajuta musiikista etkä muustakaan mitään jos niitä kehut. Evermore oli paskaa ja sillä siisti. Jos parempi energia tarkoittaa sitä että kuuntelijan korvat halkeaa niin voi helevetti sentään. Piti sen rämistelyn ajan pitää koko ajan korvia tukossa ja silti tuntu että kuulo lähtee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018044- 564922
- 244577
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274490Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364300Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h594170- 623773
- 423425
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on342696- 452419
