Jäätävää

Olipa kyllä aivan tajuton ilta Hartwall Areenalla eilen. Lämppäribändi oli hirveä, huomasi kyllä ketä ihmiset oli tullu sinne katsomaan, ei ainakaan Evermorea. Pink oli aivan ihana.

2

1098

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • piksunen

      Evermore veti paremmalla energialla kuin Pink itse :D Ja jätkät oli vielä mukaviakin kun niihin törmäsi. Yleisö ei kyllä ollu messissä, ei sitten yhtään. Hävetti melkein suomalaisten puolesta.

      • Sinä et kyllä taida tajuta musiikista etkä muustakaan mitään jos niitä kehut. Evermore oli paskaa ja sillä siisti. Jos parempi energia tarkoittaa sitä että kuuntelijan korvat halkeaa niin voi helevetti sentään. Piti sen rämistelyn ajan pitää koko ajan korvia tukossa ja silti tuntu että kuulo lähtee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      409
      1855
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      144
      1371
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1316
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      165
      1313
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1086
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      882
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      218
      790
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      681
    9. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      24
      625
    10. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      123
      621
    Aihe