Anatolia

Tykkää Anatoliasta

Hei nimimerkki "Make ja Tino", tai kuka muu tahansa, joka olet yhteyksissä Nessuun, meneekö ens kesän varaukset Anatoliaan kuten viime kesänä suoraan soittamalla Nessulle?

3

665

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Make ja Tino

      Jep samanlailla kun viimekesänä...

      • kehnoooo

        harmi mutta kehnossa kunnossa on anatolia. kukaan ei puunaa ja korjaa hajoneita huonekaluja ja siivous on olematon. tynnelmakin matalalla kun vertaa vanhoihin menoaikoihin.


      • markku67
        kehnoooo kirjoitti:

        harmi mutta kehnossa kunnossa on anatolia. kukaan ei puunaa ja korjaa hajoneita huonekaluja ja siivous on olematon. tynnelmakin matalalla kun vertaa vanhoihin menoaikoihin.

        Yhdyn samaan, kehnossa kunnossa ja illat hiljasia. Anatolia kaipaisi panostamista siivoukseen, huoneet tarvitsevat pienen pintaremotin ja iltoihin uutta ohjelmaa. Joka vuosi ne samat breikkarit ja sama napatanssija ja ne melko joka iltaiset karaoke ehtoot. Ja tottahan tuo on kun vanhat iloiset ja ystävälliset työntekijät ovat lähteneet pois syystä tai toisesta niin ei se tunnelma sama tule koskaan takas! Ensi kesänä perheeni kanssa valitsemme valitettavasti Candanin, jospa seuraavaksi palaamme iki-ihanaan Anatoliaan?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      409
      1815
    2. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      136
      1316
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      116
      1296
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      160
      1257
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      28
      1056
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      882
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      196
      747
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      671
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      122
      610
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      23
      608
    Aihe