Hei nimimerkki "Make ja Tino", tai kuka muu tahansa, joka olet yhteyksissä Nessuun, meneekö ens kesän varaukset Anatoliaan kuten viime kesänä suoraan soittamalla Nessulle?
Anatolia
Tykkää Anatoliasta
3666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jep samanlailla kun viimekesänä...
harmi mutta kehnossa kunnossa on anatolia. kukaan ei puunaa ja korjaa hajoneita huonekaluja ja siivous on olematon. tynnelmakin matalalla kun vertaa vanhoihin menoaikoihin.
Yhdyn samaan, kehnossa kunnossa ja illat hiljasia. Anatolia kaipaisi panostamista siivoukseen, huoneet tarvitsevat pienen pintaremotin ja iltoihin uutta ohjelmaa. Joka vuosi ne samat breikkarit ja sama napatanssija ja ne melko joka iltaiset karaoke ehtoot. Ja tottahan tuo on kun vanhat iloiset ja ystävälliset työntekijät ovat lähteneet pois syystä tai toisesta niin ei se tunnelma sama tule koskaan takas! Ensi kesänä perheeni kanssa valitsemme valitettavasti Candanin, jospa seuraavaksi palaamme iki-ihanaan Anatoliaan?