Eka kerta

ei neitsyt enää

Se tapahtui kun olin 20 vuotias.
en ollut vielä menettänyt neitsyyttäni koska halusin antaa sen sille oikealle.
mieleni tosin alkoi muuttua koska olin odottanut neitsyyden menetystä jo 16 vuotiaasta asti ja oikeaa ottajaa ei vielä ollut löytynyt.

joka tapauksessa olttii tänä kyseisenä iltana bailaamassa ja päästiin "alaikäisinä" sisälle baarii. huomasin tiskillä n. kolmekymppisen miehen joka oli kohtalaisen komea. aloin katselemaan tätä miestä ja tein hänelle selväksi että katselen häntä ja hän huomasi sen.
tanssin miehen kanssa hitaita kun mies yhtäkkiä suuteli kaulaani ja näykkäsi korvanlehteäni. häkellyin tästä hieman mutta tunsin kostuvani.
mies ehdotti että lähtisimme jonnekkin muualle, no mikäs siinä ajattelin koska kaverit oli hävinny kuka minnekkin.

noustiin taksiin ja ajoimme miehen kämpille, ehdin jo ajatella vaikka mitä raiskaus juttuja, mutta tunsin että kiihotuin näistä ajatuksista.
menimme sisälle miehen asuntoon ja mies tarjosi minule juomista, olisiko ollut olutta tai siideriä, en muista.
kämppä oli yllättävän siisti ollakseen poikamiesboxi.
istuuduin sohvalle ja hän tuli viereeni.
hän otti lasin kädestäni ja laski sen pöydälle.
mies suuteli suutani ja hänen kätensä hyväilivät rintojani. nännini nousivat pystyyn.
sopersin hänen korvaan että olen vielä neitsyt, samalla kun hän suuteli kaulaani, mutta mies ei vastannut mitään.
hän laittoi käteni housujensa etumukselle ja tunsin kuinka kulli oli paisunut housuissa.
hän painoi minut sohvalle makaamaan ja otti huosuni pois.
yritin estellä häntä mutta hän oli päättäväinen, levitti häpyhuuliani ja imaisi klitorikseni suuhunsa. orgasmi tuli saman tien.
en tiennyt että se tuntuisi siltä vaikka kaikenlaisia juttuja olin kuullut.
mies huomasi tuloni ja lopetti.
hän käski minut polvilleni eteensä ja laski housunsa.
sellaista kalua en ole nähnyt kuin netissä porno sivuilla. se oli valtava.
hän asetti sen huulilleni ja käski imeä.
sanoin etten ollut koskaan ottanut suihin, mies lupasi opettaa.
otin kalun huulieni väliin ja mies työnsi sen varovasti suuhuni.
luulin että yökkään kun kalu tunkeutui nieluuni asti. mies antoi minulle ohjeita kokoajan milloin piti imeä kovaa ja milloin käyttää kieltä. luulin että se tuntuisi inhottavalta ja oksettavalta, mutta tunsin nauttivani suihinotosta ja että halusin lisää tuota paksua kyrpää suuhuni.
mies käski lopettaa.
hän sanoi laukeavansa jos jatkaisin vielä.
hän käski minun nousta ylös.
hän käänsi minut selkä itseensä päin ja käski nojata eteenpäin ja ottaa tukea sohvapöydästä. tein kuten hän käski.
hän näytti minulle kortsupakettia ja sanoi jotain turvaseksistä.
kuulin kuinka hän avasi sen.
aloin hätääntymään ja sanoin kovemmalla äänellä että olen vielä neitsyt.
hän lupasi olla hellä.
mies asetteli kyrpänsä pilluni suulle ja ujutti hieman terskan päätä sisään.
hän sanoi minun todellakin olevan neitsyt koska olin niin tiukka.
mies survaisi koko kalunsa sisääni sellaisella vauhdilla että minulta meinasi mennä taju ja henkeni salpaantui. huusin niin kovaa kuin pystyin, mutta mies laittoi käden suuni päälle ja veti kullinsa pois sisältäni.
kun olin hieman selvinnyt tuosta valtavasta kivusta mies kysyi haluaisinko lisää, nyökkäsin väristen.
hän ohjasi kalunsa jälleen pilluni suulle, mutta työntyi tällä kertaa hitaasti sisääni.
mies alkoi liikutella kaluaan sisälläni nopeammin ja nopeammin. maailma pyöri silmissäni, niin ihanalle se tuntui.
mies hieroi vielä klitoristani samalla kun nai minua takaa.
miehen kalu paisui vielä lisää sisälläni kun mies kiihdytti vauhtiaan, minä voihkin ja ynisin valtavan kalun jyystäessä pillussani joka ei enää olisi tämän jälkeen neitsyt.
mies laukesi ja minä olin lauennut jo monta kertaa.
mies veti mut istumaan sohvalle syliinsä kullin ollessa vielä sisälläni.
hän silitti hiuksiani ja näykkäisi korvanlehteäni.
huohotin raskaasti.
nukahdin miehen syliin siihen sohvalle ja heräsin miehen sylistä sängystä johon hän minut oli yöllä kantanut.
ennen kuin poistuin miehen luota hän sanoi että voisi opettaa minua jos vain haluaisin.
sanoin että haluan....

2

5677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • novellisti

      aika hyvin keksitty stoory=)

      • beibeh

        aikas hyvä stoori...kuullosti uskottavalta...
        ehkä yks juttu pilas sen...
        Kun kerroit sen niin, se ei oikein kuullostanu todelliselta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      266
      3348
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      80
      1448
    3. 66
      1213
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1049
    5. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      54
      943
    6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      48
      943
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      941
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      42
      787
    9. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      772
    10. Olet hirviö

      Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
      Ikävä
      113
      726
    Aihe