Se tapahtui kun olin 20 vuotias.
en ollut vielä menettänyt neitsyyttäni koska halusin antaa sen sille oikealle.
mieleni tosin alkoi muuttua koska olin odottanut neitsyyden menetystä jo 16 vuotiaasta asti ja oikeaa ottajaa ei vielä ollut löytynyt.
joka tapauksessa olttii tänä kyseisenä iltana bailaamassa ja päästiin "alaikäisinä" sisälle baarii. huomasin tiskillä n. kolmekymppisen miehen joka oli kohtalaisen komea. aloin katselemaan tätä miestä ja tein hänelle selväksi että katselen häntä ja hän huomasi sen.
tanssin miehen kanssa hitaita kun mies yhtäkkiä suuteli kaulaani ja näykkäsi korvanlehteäni. häkellyin tästä hieman mutta tunsin kostuvani.
mies ehdotti että lähtisimme jonnekkin muualle, no mikäs siinä ajattelin koska kaverit oli hävinny kuka minnekkin.
noustiin taksiin ja ajoimme miehen kämpille, ehdin jo ajatella vaikka mitä raiskaus juttuja, mutta tunsin että kiihotuin näistä ajatuksista.
menimme sisälle miehen asuntoon ja mies tarjosi minule juomista, olisiko ollut olutta tai siideriä, en muista.
kämppä oli yllättävän siisti ollakseen poikamiesboxi.
istuuduin sohvalle ja hän tuli viereeni.
hän otti lasin kädestäni ja laski sen pöydälle.
mies suuteli suutani ja hänen kätensä hyväilivät rintojani. nännini nousivat pystyyn.
sopersin hänen korvaan että olen vielä neitsyt, samalla kun hän suuteli kaulaani, mutta mies ei vastannut mitään.
hän laittoi käteni housujensa etumukselle ja tunsin kuinka kulli oli paisunut housuissa.
hän painoi minut sohvalle makaamaan ja otti huosuni pois.
yritin estellä häntä mutta hän oli päättäväinen, levitti häpyhuuliani ja imaisi klitorikseni suuhunsa. orgasmi tuli saman tien.
en tiennyt että se tuntuisi siltä vaikka kaikenlaisia juttuja olin kuullut.
mies huomasi tuloni ja lopetti.
hän käski minut polvilleni eteensä ja laski housunsa.
sellaista kalua en ole nähnyt kuin netissä porno sivuilla. se oli valtava.
hän asetti sen huulilleni ja käski imeä.
sanoin etten ollut koskaan ottanut suihin, mies lupasi opettaa.
otin kalun huulieni väliin ja mies työnsi sen varovasti suuhuni.
luulin että yökkään kun kalu tunkeutui nieluuni asti. mies antoi minulle ohjeita kokoajan milloin piti imeä kovaa ja milloin käyttää kieltä. luulin että se tuntuisi inhottavalta ja oksettavalta, mutta tunsin nauttivani suihinotosta ja että halusin lisää tuota paksua kyrpää suuhuni.
mies käski lopettaa.
hän sanoi laukeavansa jos jatkaisin vielä.
hän käski minun nousta ylös.
hän käänsi minut selkä itseensä päin ja käski nojata eteenpäin ja ottaa tukea sohvapöydästä. tein kuten hän käski.
hän näytti minulle kortsupakettia ja sanoi jotain turvaseksistä.
kuulin kuinka hän avasi sen.
aloin hätääntymään ja sanoin kovemmalla äänellä että olen vielä neitsyt.
hän lupasi olla hellä.
mies asetteli kyrpänsä pilluni suulle ja ujutti hieman terskan päätä sisään.
hän sanoi minun todellakin olevan neitsyt koska olin niin tiukka.
mies survaisi koko kalunsa sisääni sellaisella vauhdilla että minulta meinasi mennä taju ja henkeni salpaantui. huusin niin kovaa kuin pystyin, mutta mies laittoi käden suuni päälle ja veti kullinsa pois sisältäni.
kun olin hieman selvinnyt tuosta valtavasta kivusta mies kysyi haluaisinko lisää, nyökkäsin väristen.
hän ohjasi kalunsa jälleen pilluni suulle, mutta työntyi tällä kertaa hitaasti sisääni.
mies alkoi liikutella kaluaan sisälläni nopeammin ja nopeammin. maailma pyöri silmissäni, niin ihanalle se tuntui.
mies hieroi vielä klitoristani samalla kun nai minua takaa.
miehen kalu paisui vielä lisää sisälläni kun mies kiihdytti vauhtiaan, minä voihkin ja ynisin valtavan kalun jyystäessä pillussani joka ei enää olisi tämän jälkeen neitsyt.
mies laukesi ja minä olin lauennut jo monta kertaa.
mies veti mut istumaan sohvalle syliinsä kullin ollessa vielä sisälläni.
hän silitti hiuksiani ja näykkäisi korvanlehteäni.
huohotin raskaasti.
nukahdin miehen syliin siihen sohvalle ja heräsin miehen sylistä sängystä johon hän minut oli yöllä kantanut.
ennen kuin poistuin miehen luota hän sanoi että voisi opettaa minua jos vain haluaisin.
sanoin että haluan....
Eka kerta
ei neitsyt enää
2
5557
Vastaukset
- novellisti
aika hyvin keksitty stoory=)
- beibeh
aikas hyvä stoori...kuullosti uskottavalta...
ehkä yks juttu pilas sen...
Kun kerroit sen niin, se ei oikein kuullostanu todelliselta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1318341Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4627540SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2205676Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en954720Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1474634Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1084469Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p214350Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su1154186Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104182Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03840