Heh, sunnuntaina uudessa kinossa tuli dokkari, kun lepakkoämmät teki pornofilkkaa toisille lepakoille. Se toinen lessu oli ihan hyvännäköinen, mutta se toinen oli aika yököttävä karmeine kampauksineen ja hampaineen. Lisäksi sillä, tai hänellä, oli naamassa enemmän rautaa, kuin minulla autossa. Kattoko kukaan muu sitä?
Lesbopornoa
Nameless
41651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja mun mielestä se oli ihan mielenkiintoinen. Siis hyvä idea toi porno. En nyt ala arvostelee tyyppien ulkonäköä sen enempää, mut se toinen oli kyl söpö. Ois kiva nähä se lopputuloskin eli filmi joskus :)
Missä sen vois nähä? Katoin myös sen dokkarin ja ihan hyvältä jutulta vaikutti.
Ja musta parempi vaan et ne tytöt oli tosi luonnollisen näkösii. Ei ois paljoo sytyttäny pitkätukkaset leikatut ja pumpatut, ylimeikatut pornobabet...=)
siis häh? eihän se ollut tarkoituskaan olla heteropornoleffa miehille!!!! hyvä että oli aitoa juttua eikä mitään bimbojen voihkintaa pitkine kynsineen.Minusta ihan hyvä juttu:) ja olisi kiva nähdä se lopputuloskin.
Se leffa näytettiin toissavuonna Tampereen filkkareilla. Oli ihan hyvä, muttei mikään super. En kylläkään muista sitä enää kovin hyvin. Silti vieläkin hymyilyttää ne kaikki huokaukset leffasalin yleisössä..