esa a pois
esa a pois
9131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
poistunutta asukasta kukaan seuraavana päivänä dissannut?
On kyllä. Toni alkoi heti Iidan lähdön jälkeen puhumaan hänestä paskaa. Siinä tuli ilmi, kuinka paljon Toni naisia arvostaa. Noh, eihän Toni välitäkään muusta kuin itsestään, kuten hyvin tuli ilmi myös terveysviikon kiukuttelun myötä.
Tuon otsikon takia saa Esa vielä enemmän plussaa, kiitos kun laitoit, oikeassa on!
-------------
Allekirjoitan Esan sanoman. Ei Sami paha tyyppi ole mutta muut jäävät vähän pimentoon kun hän on liian showmies. Arvostan Esan suoruutta sillä ajattelen samoin. Henki talossa parantunut muiden kohdalla ja saaneet enemmän puheenvuoroa, paitsi nyt Asolla ja Tonilla on meno kuihtunut.
Kerrankin joku uskaltaa sanoa ääneen. Sampohan oli samoilla linjoilla.
Tonilla on molemmat kädet munissaan. Ollut jo runsaan 15 minuuttia. Voi, että tympii.
Kuka sille ääniä antaa, kun sitä ei saa ulos kirveelläkään.
No eihän tuossa kukaan ketään ole haukkunut, sä taas ramatisoit liikaa asioita.
Toihan oli ihan asiallinen kommentti.
Tonin suosio on minulle mysteeri. Avasin 247:n juuri siinä kohdassa niin yhdellä hirveät pallinhierontasessiot menossa. Ei hyvänen aika, on niitä varmaan hauska räpelöidä kaikkien seuratessa.