Anysee E30 C Plus

Asensin koneeseeni Anysee E30 C Plussan. Kun kytken USB-liittimen, alkaa näyttö välkkyä. Mistähän tämä johtuu? Onko kokemusta, miten asiaa voisi korjata?
2433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse korjasin asian niin että aikani erilaisten vastoinkäymisten myötä hävitin helkkariin koko vindövssin ja ostin Macin ja siihen Elgaton usbvirittimen. Loppui ongelmat siihen.
Kaverit aikansa naureskeli että mitävtua macinmenit ostamaan, mutta hymyt hyytyi ja nyt on jo kaksi niistä vaihtanut macciin.
Mutta elämähän on valintoja, joko teet niinkuin lauma, tai niin miten itsellesi on parasta. Itse valitsin jälkimmäisen.

Äänestä
  • Edellinen ja pari sitäkin edellistä konetta oli Maccejä, mutta niiden kanssa oli liiaan paljon yhteensopivuusongelmia työohjelmien kanssa. Macci käy myös kukkarolle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ari_ kirjoitti:

Asensin koneeseeni Anysee E30 C Plussan. Kun kytken USB-liittimen, alkaa näyttö välkkyä. Mistähän tämä johtuu? Onko kokemusta, miten asiaa voisi korjata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu