muistin lisäys

Koneessani on muistia 512 mt,lisämuisti ei olisi pahitteeksi.Yritin laitehallinnasta löytää millaista ja kuinka nopeaa nykyinen muistini on,mutta en löytänyt,mistä sen löytäisi?
Kiitos etukäteen vastauksista
5107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

http://www.crucial.com/eu
ja anna niitten tutkaista koneesi muisti. Vastaus on varmasti oikea. Samalla saat hinnan.

[Jos kirjoitat välilyönnin aina välimerkin jälkeen, tekstisi lukija ei saa päänsärkyä niin helposti.;)]

Äänestä

Koneen merkki ja malli olis ollut ainoa tarvittava tieto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tm kirjoitti:

Koneessani on muistia 512 mt,lisämuisti ei olisi pahitteeksi.Yritin laitehallinnasta löytää millaista ja kuinka nopeaa nykyinen muistini on,mutta en löytänyt,mistä sen löytäisi?
Kiitos etukäteen vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu