löytyykö keltään vois tulla tehoo...
kotariin remmiahdin ja nitrot
6
949
Vastaukset
- Amis-kundi
joo ja sit vois kans laittaa siihen ilokaasut ja rakettimoottorin. Myös taskukokoinen ydinreaktori vois tulla kyseeseen. Löytyiskö keltään.....vois tulla tehoo...... !! Ööööööö.......öööööö..........
- turpo mp
tuommoseen honda xr 650 on ruottissa laitettu joku pikkupuhallin ja hyvin kulkee...etippä juutubesta filmi niin näätte itse
- tässä vilimiä
Liekkö maailman nopein 650 smoto??
http://www.youtube.com/watch?v=LsqnQFb54V0
http://www.youtube.com/watch?v=lzSTyGIcVsM&feature=related- crf .
Voin vaikka lyödä vetoa. Kyllä kaikki motot kuopii sileillä renkailla hiekkatiellä, ja myös asvaltilla, ei varmaan paljo vakiota enempää oo hönkää. Niinku se 500 turbo honda joka oli joku matkapyörä niin siinäki turbo lähinnä vei tehoja.
- Nolottaja
crf . kirjoitti:
Voin vaikka lyödä vetoa. Kyllä kaikki motot kuopii sileillä renkailla hiekkatiellä, ja myös asvaltilla, ei varmaan paljo vakiota enempää oo hönkää. Niinku se 500 turbo honda joka oli joku matkapyörä niin siinäki turbo lähinnä vei tehoja.
Cbr voi tulla kevään korvalla koittaan pysyykö edes tonnisen Guzzin vauhdissa kun lähdetään koittaan. Sen verran voin valistaa että normi ahtopaine koko kierroslukualueella on vain 0,25 bar normiajossa mutta tietyllä tehoasetuksella paine voidaan nostaa 1,7 bar lukemiin.
- kotari exc 520
no tossa tuben pätkässä taas hyvä esimerkki siitä kun jaksaa ite näppäiillä vaikka turbon tollaseen niin aika hyvin onnistunu ku yli 100hp saatu. netti itkijät kun taitaa olla semmosia asentajia et viedään isin laskuun korjaukseen/huoltoon ku ei tiedetä kumpaan suuntaan pitää tulppaa pyörittää irrottaessa... unoha suosiolla ne nitrot ja remmi, laita sopiva turbo niin ei tartte poksautella/rakennella moottoria..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222227Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739430Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.287421Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3216610Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796281SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805884Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot324908HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.944555Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974319"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770