cdi boksi

mul on tuommoinen baotian ja ajettelin pistää siihen vähän viriä ni sanokaas ammattilaiset mitä kannattaa tehdä se on -02 malli
3502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä malli ja kuutiotilavuus niin helpottaa neuvomista...
baotianilla malleja monenlaisia...

Äänestä
  • kuutio on 49 malli on 2002 bt qt 12

    Äänestä

  • baotianisti kirjoitti:

    kuutio on 49 malli on 2002 bt qt 12

    kuutioiden perusteella se olisi moposkootteri...
    niistä keskustelut toisaalla----> http://keskustelu.suomi24.fi/debate/4272

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


baotianisti kirjoitti:

mul on tuommoinen baotian ja ajettelin pistää siihen vähän viriä ni sanokaas ammattilaiset mitä kannattaa tehdä se on -02 malli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu