Ei kai uhkealla blondilla voi olla mitään romanssia..eihän se edes tietäis mikä se on..:)
Ajattelin vaan tsekata mikä vaikutus lukijamäärään on otsikolla..heh..
80D mutta mistä mies?
7
5777
Vastaukset 7
- Bisho
Miten sä määrittelet romanssin??
- Uhkea Blondi
Blondina mun määritelmät ei varmaankaan ole mitään todellisia:) Romanssi perustuu rakkaudelle ja seksi useimmiten tyydyttämisen haluun..toisen tai oman..oliko hyvä?
- aNNi
joo, kiitos vaan ihan vitusti...
oon blondi, enkä mikään IDIOOTTI!! - Uhkea blondi
Taidat olla melkoinen tosikko...
Ei blondit voi olla tosikkoja sen verran paljon ne vittuilua kuulee koko ajan älykkyydestään ja jos älykkyyspuoli on kunnossa, se kestää kyllä pienen herjan:)- aNNi
ai pienen herjan????
pientä herjaa kun joka paikassa syrjitään blondeja, kelläs tässä ne ruuvit on löysällä, hyvä ihminen. - Bisho
Hyvä määritelmä minusta!! Kauanko sinusta romanssi kestää ja pitääkö romannsista kehittyä jotain vaikavampaa??
- Uhkea blondi
Bisho kirjoitti:
Hyvä määritelmä minusta!! Kauanko sinusta romanssi kestää ja pitääkö romannsista kehittyä jotain vaikavampaa??
Romanssi kestää niin kauan kuin tuntuu siltä,
romanssi voi muuttua arkiseksi elämäksi tai päättyä kun suurimmat palot sammuu. Eikä romanssista aina pidä kehittyä vakavaa eikä siitä aina kehity. Mutta nää on vain mun ajatuksia..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS1243027Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.161071Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63893Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke51856- 52819
- 48699
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍79665- 53647
- 80636
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35614