Joku, kuka on ollut kyseisenä aikana, niin millaista säätä oli? Kiitos, jotka viitsivät vastata :)
28.5-11.6 sää Mallorcalla
JustMeandJustMe
3567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oltu on, minkähän vuoden säätilasta haluaisit tietoa? Jos olet ensi kesäkuussa menossa niin suosittelen, ettet muistele vanhoja, koska aikaisempien vuosien säätiloilla tuona aikana ei ole mitään merkitystä. Jokainen vuosi on hieman erilainen. Lämmintä voi olla mutta voi myös sataa vettä ja tuuli on kylmää.
Ensi kesänä olemme menossa. Olisi kiva tietää edes suurin piirtein tietoa, millaista keliä on tiedossa. Ettei nyt mitään 15 astetta ja vettä... Ikävää, jos vesisade on kovin todennäköinen.
Vesisadetta eikä järin viileätä. Paitsi jos on huono tuuri. Mutta mitäs kyselet tuollaisia? Välimerellä kyllä yleensä on alkukesästä hyvät säät. Mutta mikset ota itse selvää, kun sinulla on kerran koneella nettiinnäpyttelytaitoa?