Mitä tehdä, kun Viagrat, Cialikset ja Levitrat ei ihan kunnolla tehoa, mutta heikoin Muse 250 ug tehoaa vähän liikaakin. Musella seisokki oli kova ja kesti noin 4 tuntia. Caverjectiä en ole vielä kokeillut. Voiskohan sitä saada heikompana kuin tuota Musea. Olisko kellään tietoa tai kokemusta vertailusta. Harmi, jos ei löydy sopivaa.
Vastaukset 6
- 9384756
Voiko Musea jakaa osiin?
- 87689jkk9
Musea ei voi jakaa osiin. Sen pitää olla steriili, kun se laitetaan virtsaputkeen. Ehkä siitä voisi osan puristaa pois virtsaputkesta, kun se on sulanut. En tiedä, onko kukaan kokeillut?
- tvtv
87689jkk9 kirjoitti:
Musea ei voi jakaa osiin. Sen pitää olla steriili, kun se laitetaan virtsaputkeen. Ehkä siitä voisi osan puristaa pois virtsaputkesta, kun se on sulanut. En tiedä, onko kukaan kokeillut?
Itse yrittäisin jakaa seuraavasti. Puhdas leikkausalusta ja partakoneenterä desinfioidaan esim. Neo-Amisept liuoksella. Muse alustalle ja jaetaan se kahtia. Sitten laitetaan virtsaputkeen.
- toimii....
Caverjectiä on kahta voimakkuutta, joita voi vielä säätää tarpeensa mukaan.
10 ja 20 mg, joita voi säätää 5 mg pykälän välein sopivaksi (vai mikä ug se onkaan).
Itellä kyllä piikki toimii, vaikka se onkin joskus ikävä pistää kullin varteen paisuvaiseen ohuella piikillä.- Anonyymi
Minulla Caverject 20 mg. Sen voi jakaa 5, 10, 15 ja/tai 20 osiin. Laitoin ruiskuun määräksi 10, mutta ruiskua ei voi toista kertaa käyttää, sillä se ei toimi. 10 mg jäi ruiskuun. Onko kokemuksia ja/tai ratkaisua pulmaan? Tulisi halvemmaksi käyttää ainetta pienemmissä erissä. Harmittaa.
- Niin...
eli onko se Muse kivulias laittaa virtsaputkeen?
Ite en ole vielä kokeillut. Caverject toimii suht hyvin, mutta on pistos ja joskus vähän kivuliaskin laittaa. Ainakin jos on vaikka puolitangossa. Pitää olla ihan veltto, niin silloin on paras eikä juuri satu. - Käärme
Kerran musea kokeillut eikä oikein toiminut. Paisui kyllä mutta ei tarpeeksi jäykistynyt. Missä vika?
- Anonyymi
Minkälainen on tunto , käytettäessä pistettäviä erektiolääkkeitä?
Minulle viagra ja muut tablettilääkkeet vievät tuntoa pois, päänsärkyä ja kuumotusta sekä tukkoisuutta.
Viagra 100 mg ei enää kunnolla riitä, kullinvarsi ei kovetu riittävästi sisään vientiin, kun tiukka tavara.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531077Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221050Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562