Onko levillä jouluna millainen meno? Täällä kaks sinkkunaista ois lähdössä sinne 23-27.12 väliselle ajalle. Vai onko Levillä jouluna pelkkiä lapsiperheitä?
Vastaukset 7
- Krakkavaara
viettäneenä ei ainakaan biletysajatuksella kannata matkaan lähteä.
- erkpa
Minä, sinkkumies olen siellä ainakin ja hauskaa pidetään. anssia ja muuta. Nähään. eki
- Joulutypyt
Hienoa! Siellä nähdään! :) T. Joulutypyt
- Hippasi
Joulutypyt kirjoitti:
Hienoa! Siellä nähdään! :) T. Joulutypyt
Täällä myös sinkkunainen suuntaamassa Leville jouluna! Kertokaahan Levi-neitsyelle, että mihin kannattaa suunnata ja mitä harrastaa?
- ben dover
Hippasi kirjoitti:
Täällä myös sinkkunainen suuntaamassa Leville jouluna! Kertokaahan Levi-neitsyelle, että mihin kannattaa suunnata ja mitä harrastaa?
Päivällä laskua tunturia ympäri taitojen ja kunnon mukaan, väliin leoptaukoja keitaissa Tuikku (sokka irti...), Vinkkariin ottamaan vauhtia loppuiltaan, loppuilta Areenalla ja ytimen baareissa.Varmasti löytyy toimintaa...
Sokkotreffit sunnutaille johonkin, sinkkuna liikkeellä minäkin... edessä ajomatka Helsingistä perille, kyytiin mahtuu jos olet sellaita vailla..?
- [dc]
Viime joulun olin levillä ystävien kanssa,kyllä voin sanoa että oli hyvä reissu,porukkaa oli suht paljon,perheellisiä,mutta myös nuorisoa.kyllä siellä oli myös biletystä,aattona ei ihan hirveenä mut muulloin kyllä oli baarit täynnä.
- ben dover
Sinkkuherrasmies Helsingistä suuntaa Leville myös mainittuna aikana... Oma mökki ja rauha, treffit Drivessä sunnuntai-iltana klo 1800 kun hissit sulkeutuvat? Koskaan ei voi tietää miten tulee käymään... ;-)
Tuntomerkkejä? :-D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri351088- 71848
Nainen, olet ihanin maan päällä
Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa40710Koska tulet minulle näkyväksi
Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi40686Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven
Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviilipoliisiauton oven Mies kuvasi keskiviikkoiltana bus193547- 43489
- 45470
jumala ei auta hittojakaan..
kuka tahansa voi kirjottaa lapulle mitä vaan ja väittää että jumala olisi sen kirjoittanut... onko yksikään raamatun kir204463Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,170447Onneksi en ole riippuvainen Kuhmo Oy:stä
Lähinnä naurattaa, kun ylipainoiset, punakat kuljetus ja muutkin yrittäjät yrittävät lohdutella itseään uuden omistajan6437