Pentti Neloselle? Perse Nelonen? Tai Kyrpä Nelonen?
Mikä olis hyvä seuraava nikki
hah hah
12167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nilkki Nelonen
Pentti di MontezeMOLOPÄÄ
Kyllä tuo "Nilkki Nelonen" hivelee ainakin minun makuhermojani kivasti.
Pentti nelosen ÄO.
Mikäs se sellainen on?
Naiset ovat kovasti tykästyneet Pentti"Penis"nelonen, hohohoh
Hintti Nelonen sinä olet.
Keskusteluissa ei saa:
- Esittää asiattomia ja loukkaavia kommentteja muista keskustelijoista
Windows 7 ylivoima ja linuxin vuodesta toiseen jatkuva promilekerhoasema närää ja ajaa linuxporukan solvaamisen tielle!
Sano missä kohtaa toi aloittaja on sanonut olevansa linuxisti?? Mun mielestäni missään kohtaa ei ole paljastettu asiaa, yhtä hyvin hän voi olla windows-käyttäjä joka on vaan kyllästynyt sun toilailuihisi!!!! Sä et vaan Pentti tajua että SUA VIHAA NYKYÄÄN KAIKKI. Niin linuxistit, macistit, windows-käyttäjät ym.
KUULUT SUOMEN VIHATUIMPIIN PERSOONIN.
Ai niin, ja sä et muista ollenkaan omaa "sivistystasoasi". Olet itse sivistykseltäsi kuin ameeba, olet vuosikaudet haukkunut mm. linuxisteja rikollisiksi, homoiksi, kommunisteiksi ym. ja olet haukkunut macisteja mm. homoiksi. Onko se sun mielestäsi sivistynyttä että haukut toisia sellaisiksi joita eivät kuitenkaan ole?
Eli ennenkuin alat paasaamaan toisten sivistystasosta, KATO PEILIIN! Siitä se sivistymätön tyyppi näkyy sun silmiisi!
Pupunistit hermostuu kovin helposti ;)
Pena iski jälleen ja sai yhden propelipipon sekoamaan, hahaha.
vaikka
Skeidanator
Linuxporukalla ei ole muuta mahdollisuutta kuin solvat, asia-aiheet loppuivat ainakin sellaiset joista mielellään puhuisivat. Windows 7 porskuttaa juhlavasti ja toisin kuin linuxporukka väittää ihmiset ovat siihen tyytyväisiä. CromeOS:stä ei tule sitä pelastajalinuxia edes miniläppäreihin niin surkealta vaikuttaa ennakkotietojen mukaan.
Pena provoaa ja puhuu paskaakin mutta perussanomaltaan on ollut kokoajan oikeassa!