Vaikka nyt kuinka menis bb talossa naimisiin, niin en usko että kukaan haluaisi häihinsä tuommosta apinalaumaa, aikusia ihmisiä, eikä järki sano tuon vertaa mikä nyt on sopivaa. Kaikenmuun vielä jotenkin sulattaa, mutta ei tuota "apinoiden kutsuhuutoo"
APINALAUMA HÄISSÄ
ddgsdgsdg
290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kolme kuukautta olleiden käytökseksi vielä ymmärrettävää, mutta jos elämä taloissa jatkuisi vielä toiset kolme kuukautta, niin saattaisi tapahtua vaikka mitä, kuten tappeluja, raiskauksia, kettakaikkista järjen pimenemistä.
Danahan ei ole koskaan aikaisemmin ollut häissä, Aso ei luultavasti ymmärrä kristillisten häiden seremonioita, joten kyllä he ensimmäisissä häissä käyttäytyivät siivosti. Dana kerran ulvahti, mutta joku nykäisi hänetkin hiljenemään.
Aso ainoana tiesi mikä ero on papin ja henkikirjoittajan suorittamalla vihkimisellä.