muutama päivä sitten kerroin kuinka tojon oven sisältä löytyi hurjasti vettä. Kuvitelkaa, minun pitää maksaa osa korjauksesta kun en ollut huomannut että ovi hölskyy!!!! voi herrajjjumala!!
mistäs sitä nyt arvaa kuunnella auton ovea säännöllisesti, hölskyykö se vai ei !!!
mistäs sitä nyt arvaa kuunnella auton ovea säännöllisesti, hölskyykö se vai ei !!!
Vastaukset 2
Vanhimmat
Laita vielä vähän enemmän huutomerkkejä!!!!!!! Myös lisää välilyöntejä niiden huutomerkkien eteen !!!!!!!! virkkeetkin on hyvä tosiaan aloittaa pienellä kirjaimella !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Päästiin kuin päästiinkin yhteisymmärrykseen lopultakin. Ei tarvitse maksaa mitään. Syyksi tunnustettiin niiden reikien puuttuminen.
Mutta aika jännää että aina pitää vähän tingata josko asiakas maksaisi edes vähän.Tuota edellistä kirjoittajaa en ymmärrä.Mikä häntä nyt niin jutussa tympäisee? Yritän kirjoittaa oikein ettei tule enempää stressiä hänelle.Toyotahan ei tiettävästi aiheuta kovinkaan paljoa stressiä joten siitä se ei johdu.(luulisin)