Hei, minulla olisi todella erikoinen fantasia. Vaimoni aikoo ruveta tekemään omalla nimellään kotiavustajan töitä..olisi todella kiihoittavaa, jos soittaisit hänelle "asiakkaana", ja pyytäisit häntä esim pesettämään itsesi..teeskentelisit vaikka huonosti liikkuvaa tms? Kun alkaa pesemään, niin tietenkin kaikki paikat pestävä..sanoisit vaikka, että olisiko liikaa, jos hän hieroisi kalua tms..."haluthan ne on minullakin vaikka olen liikutarajoitteinen"...olisi kiihoittavaa, jos saisit vaimoni suostumaan..maksaisit hänelle hieman..ehdota? Laita vaikka e-mail, niin suunnitellaan!
Vaimoni kotiapulaisena Kuopio
Kuopio-Apua
3
15226
Vastaukset
- Löysäpertti
ikävä paskajuttu, ei kiinnosta ketään...
- Jögge
Saa sun vaimo tulla mun luo ja siivoa jos hän halua. Ja jos hän on kivan näköin ja itse halua, voin mä ihan mielellän harrasta seksiä hänen kansa. Mut en mä maksa raha hänelle, se on laissa kielletty. Tervetuloa vaan jos kivan näköinen ja seksiä halua.
- Jöördis
Akkasihan on käyny siinä tien toisella puolella jo pitkään " siivoamassa". Etkö ole huomannut niitä kallita vaatteita joita hänelle on kertynyt aikas paljon?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074609Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734385Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941730- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331423Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531100- 67989
- 56964
- 92938