Katsokaapas tätä

Tässä näkee missä mennään tällä hetkellä.www.anttalainen.com/viranomaisrikollisuus.
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämmöistä roskaa tällä kertaa.

Käyttäisi tuonkin ylläpitäjä aikansa johonkin itselleen tai muille hyödylliseen.

Äänestä
  • Kyseinen henkilö valittaa kaiksesta muusta mutta ei puolueista. Ihmettelin sitä kunnes havaitsin että henkilö kuluu kansalliseen kokomukseen. Ei pidä sahata sitä oksaa missä istuu!

    Äänestä

  • Osaa näistä tutkitaan ja jatkotoimenpiteet ovat alkamassa.Taasko täällä on näitä perseennuolijoita joiden mielestä mitään ei olisi tapahtunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


O.J.P kirjoitti:

Tässä näkee missä mennään tällä hetkellä.www.anttalainen.com/viranomaisrikollisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu