Ostin -99 191t ajetun pollon,huollettu säännöllisesti ja vaihdelaatikko vaihdettu 187t kohdalla,auto toimii nyt kuin kello mutta mitä siinä olis noin niinkuin odotettavissa olevia vikoja?Kertokaa omat mielipiteet?On eka volkkari mikä mulla on.
Vastaukset 1
- .....
Vaihdelaatikko vaihdettu? Edellinen omistaja on tainnut olla aikamoinen taituri auton hajottamisessa, jos on onnistunut sen jo noilla kilometreillä hajottamaan.
Ei siinä pitäisi olla tulossa muuta kun pallonivelten vaihdot kohta ja sitten vaan normaalit huollot ja kovaa ajoa, jos meinaat ajella sillä kauan niin vaihda öljyt ja suodattimet aina 15tkm välein ja käytä laadukasta öljyä, esim. Mobil 1.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3991641- 1451071
- 661036
- 861024
- 92940
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku134732- 94721
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50659En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57634