Pollo

MT -69

Ostin -99 191t ajetun pollon,huollettu säännöllisesti ja vaihdelaatikko vaihdettu 187t kohdalla,auto toimii nyt kuin kello mutta mitä siinä olis noin niinkuin odotettavissa olevia vikoja?Kertokaa omat mielipiteet?On eka volkkari mikä mulla on.

1

497

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .....

      Vaihdelaatikko vaihdettu? Edellinen omistaja on tainnut olla aikamoinen taituri auton hajottamisessa, jos on onnistunut sen jo noilla kilometreillä hajottamaan.
      Ei siinä pitäisi olla tulossa muuta kun pallonivelten vaihdot kohta ja sitten vaan normaalit huollot ja kovaa ajoa, jos meinaat ajella sillä kauan niin vaihda öljyt ja suodattimet aina 15tkm välein ja käytä laadukasta öljyä, esim. Mobil 1.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      347
      1307
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      773
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      56
      761
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      735
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      663
    6. 47
      634
    7. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      631
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      60
      623
    9. 57
      618
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      46
      576
    Aihe