Ostin -99 191t ajetun pollon,huollettu säännöllisesti ja vaihdelaatikko vaihdettu 187t kohdalla,auto toimii nyt kuin kello mutta mitä siinä olis noin niinkuin odotettavissa olevia vikoja?Kertokaa omat mielipiteet?On eka volkkari mikä mulla on.
Pollo
MT -69
1
489
Vastaukset
- .....
Vaihdelaatikko vaihdettu? Edellinen omistaja on tainnut olla aikamoinen taituri auton hajottamisessa, jos on onnistunut sen jo noilla kilometreillä hajottamaan.
Ei siinä pitäisi olla tulossa muuta kun pallonivelten vaihdot kohta ja sitten vaan normaalit huollot ja kovaa ajoa, jos meinaat ajella sillä kauan niin vaihda öljyt ja suodattimet aina 15tkm välein ja käytä laadukasta öljyä, esim. Mobil 1.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kela tukee virallisesti Pride-liikettä
Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k1484723- 1061698
- 901549
Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen
Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma371222- 1081050
Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6
Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka26993- 51967
- 74874
Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?
Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?44774- 47773