Ostin -99 191t ajetun pollon,huollettu säännöllisesti ja vaihdelaatikko vaihdettu 187t kohdalla,auto toimii nyt kuin kello mutta mitä siinä olis noin niinkuin odotettavissa olevia vikoja?Kertokaa omat mielipiteet?On eka volkkari mikä mulla on.
Vastaukset 1
- .....
Vaihdelaatikko vaihdettu? Edellinen omistaja on tainnut olla aikamoinen taituri auton hajottamisessa, jos on onnistunut sen jo noilla kilometreillä hajottamaan.
Ei siinä pitäisi olla tulossa muuta kun pallonivelten vaihdot kohta ja sitten vaan normaalit huollot ja kovaa ajoa, jos meinaat ajella sillä kauan niin vaihda öljyt ja suodattimet aina 15tkm välein ja käytä laadukasta öljyä, esim. Mobil 1.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.365842- 100842
- 76630
- 50615
- 65605
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38599- 30566
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei129551Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48547En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25540