hyvät tuet

on joillaki seuroilla. tietääkö joku paljonko niillä on jäseniä. http://www.keimolafk.com/uutiset.php
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei aina kaikkea luettua kannata uskoa. Keimola on vuosia maksanut tehdyt talkootyöt takaisin kauden päätyttyä tuen moudossa. Joku toinen seura tarjoaa etupainotteisesti esim. kausikortit maksutta jne.

tuohon summaan pääset jos otat kausikortin esim. € 70 x kuskien määrä n. 100 !

Äänestä
  • En tiedä tarkalleen mihin jako perustuu, meille kirjekuori tuli hakemuksen perusteella. Vaikkakaan emme talkoisiin valitettavasti päässeet osallistumaan työkiireiden takia. Olen ymmärtänyt että palkkiot jaetaan jonkinlaisen pisteytyksen perusteella. Mutta ei voi valittaa, hieno juttu ja kiitos kerholle koko kaudesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hienoa kirjoitti:

on joillaki seuroilla. tietääkö joku paljonko niillä on jäseniä. http://www.keimolafk.com/uutiset.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu