sillä on pitkät hiukset.
Kätlin on uskomattoman kaunis
miekkone.
19137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
No tuollahan noita on virossa
Virossa? mä kun luulin että hän asuu Seinäjoella!
...olemattomat tissit.
on OLEMATON MUNA,hahhahhahhaaaaaaaa..:D
Olen mitannut ja se on 22 cm.
pieni muna sull on.
tulla vaikka katsomaan jos et usko ja maistaakin saat ;)
Totta, mulla levossa 5cm ja itse äksönissä ehkä joku 8cm.
....kadulta saa 20 eurolla. Lama laskenut tavaran hintaa.
Harmi vaan ku ite olen poikiin päin suuntautunut.
that's true, koska oikeesti oon tyttö:):) sortsa
ei saa 20e eiköhän ole sen näyttänyt tuolla mutta siitä eteenpäin jokainen SUOMEN TYTTÖ ON REVA LEVÄLLÄÄN HETI KUN JALALLAAN ASTUU TALOON!
Kätlin voittaa jee!!!!!!!!!
talossa ole rahaa millä maksaa, ei kai se nyt ilmaiseksi anna! Riihikuivaa käteistä niin johan lähtee jos yhtään maansa naisiin tullut.
Voi voi, ku ihailen Kätlinin tukkaa. Mun poikaystävällä on melkei yhtä pitkä letti. Mua joskus ärsyttää, ku meitä mulkoillaa kaduilla..miksei homotki voi rakastaa toisiaa. Meillä ainaki on ihana ja lämmin parisuhde=D
oisko nyt pientä kateutta ilmas kätlinii kohtaan, ku pitää aloitusta noin dissata. kenties kynittyjä kananperseitä, joita kukaan mies ei ikipäivänä huolisi? ;)
Minusta Kätlin haisee sonnalle. Se näyttää sonnalta ja varmasti myös sellaiselta haisee! Olen itse mies, kärsin pahasti aknesta, kunnon kaljamaha on ja naisia haukun mielelläni. Minulla on myös siihen varaa, koska itse olen niin herkku.
Etkö sitä oo jo ajat sitten nähny? Hiukset laitetaan omien hiusten alle ja pätkitään siten, että ne näkyis suht aitoina. Mutta jos on itsellä ollu hiuslisäke, ni näkee kauas, kenellä sellainen on.
,,,-
Anteeks ny, mut mä olen homo, mut mitä se sulle sitte kuuluu.? Musta Kätlin nyt vaan on kaunis ja ihailen häntä. Tilasin juuri hiirimaton netistä, johon halusin Kätlinin kuvan.