Eihän karhut tee mitään. Nehän on suloisia nallukoita sanovat eläinten halaajat.
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1781789
http://www.youtube.com/watch?v=Iru9plRmF-4
Saikohan ukko opetuksen? Toivon mukaan ukko passitetaan hoitolaitokseen.
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1781789
http://www.youtube.com/watch?v=Iru9plRmF-4
Saikohan ukko opetuksen? Toivon mukaan ukko passitetaan hoitolaitokseen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kun paikalle saapunut poliisipartio ampui sitä konepistoolilla useita kertoja rintaan.
Heti kaikille luvat SuomiKp:hen nalle jahtiin,jos menee vaikka lähitaisteluksi.
taisi olla taas oikein "asiantuntijat" tuotakin lehtikirjoitusta laatimassa.
oli tietenkin susianalyytikko mielenterveyskerhon ulkomaanreissulla!
jos joku idiootti on hypännyt karhuhäkkiin niin tyhmyydestä yleensä saa ja pitääkin maksaa! ei vajaitten pitäisi vapaana kulkea.. ja onko tuo muka karhun vika? nyt tietysti metsästäjät ja muut ihmisoikeuspiipertäjät tästä kirjoituksesta järkyttyvät ja menevät kipinkapin atsrid thorsin juttusille!
Luonnossa tuossa tilanteessa ei olisi tapahtunut mitään. Karhu olisi havainnut resupekan ja häipynyt hyvissä ajoin. Ainoa tilanne, jossa karhu voi olla vaarallinen, syntyy kun kiljuapina metsästäjä haavoittaa eläintä.
Tarhaoloissa tilanne on toinen, koska karhulla ei ole pakomahdollisuutta. Tuossakin tilanteessa ihmiset vain kiihdyttivät karhun raivoa heittelemällä sitä erilaisilla esineillä.
Toisaalta voi myös olla, että karhu vain leikki, koska äijähän selvisi hengissä ja yhtenä kappaleena. Taisi olla joku avohoitotapaus tai muu sekopää, jolla ei mitään merkitystä olisi ollutkaan.. olisipa säästynyt veronmaksajien roposet.
kiljuapinaa?
Voiko sitä syödä, vai saako siitä komeen muiston täytettynä?
videoissa pitäisi olla merkintä K-maalaispetohysteerikko. Nythän nämä tollerot eivät tällaista katsottuaan uskalla pihoiltaan poistua petoken vuoksi, jos uskaltavat muutenkaan, heh heh.
petoksen?
Noin viidesosalla suomalaisista on jonkinasteinen oppimishäiriö.
http://www.opintoluotsi.fi/fi-FI/artikkelit/senat_sakaisin_lukihairio_sekoittaa_niin_kirjaimet_kuin_ilmansuunnatkin/
Kuten anaalilyylillä, ovat pää ja perse sekoittuneet niin henkisesti, kuin fyysisestikin...
plastiikkakirurgin unelmakohde:
- Selkärangaton
- Iho pehmeä sisätöistä ja pimeydestä.
- Pää ja perse vaihtokelpoisia keskenään minkään toiminnon kärsimättä.
suoltaa paskaa molemmista päistä.