Luulin että tämä on Suomen BB

Meinaatteko todellankin taas äänestää voittoon virolaisen?
10617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

suomalaista en virolaista en iranilaista enkä savolaista vaan henkilöä!!
Siis Kätliniä vain äänestän.

Äänestä
  • pitää olla kelle ääneni annan,niin tyhmä en ole et antaisin sellaiselle joka on Viron kansalainen.

    Äänestä




  • .... kirjoitti:

    Sen verran on järkeä päässä. Eikä kukaan fiksu äänestäisi voittoon viron hepsankeikkaa.

    tietääkseni kätlin ja aso on suomen kansalaisia.......ja mitä sitten hei maailma glopalisoituu.....avautukaa jo kuoristanne

    Äänestä

  • iityu kirjoitti:

    tietääkseni kätlin ja aso on suomen kansalaisia.......ja mitä sitten hei maailma glopalisoituu.....avautukaa jo kuoristanne

    Kun täällä joku puhui aikaisemmin ettei olisi ja Kätlin olisi talossa sanonut ettei aijo hakeakkaan.

    Äänestä

  • iityu kirjoitti:

    tietääkseni kätlin ja aso on suomen kansalaisia.......ja mitä sitten hei maailma glopalisoituu.....avautukaa jo kuoristanne

    kansalainen. Kätlin ei ole. On sanonut myös muuttavansa Viroon takaisin jossain vaiheessa, kun Viro on hänen mielestään parempi maa elää.
    Anu Saagim sanoi, että Kätlinin saamalla julkisuudella tyttö voisi tahkoa rahaa Helsingissä tai Tallinnassa.
    Itse toivon sydämellisen ja ihanan Ason voittavan. Hän on ollut talon hauskin asukas.
    Kätlin voisi mennä tahkoomaan sinne "parempaan maahansa" hankkimaan rahaa. Jos Tallinnassa on kysyntää tuollaiselle, niin menköön sinne. Parempi, että se tekee rahaa siellä, kuin että nappaa Suomen bb:stä voiton ja häipyy sen jälkeen hymy korvissa Viroon.

    Äänestä

Ei ole väliä, mistä tulee, suomalaisia nuoria naisia sai hävetä käytöksensä takia,niin kuin miehiäkin - suurin osa siis äänestettiin ulos. Sinnehän jäi nelikköön ne, jotka käyttäytyivät arvokkaimmin ja minusta Kätlinissä on
enemmän esikuvaa suomalaisille teinitytöille kuin nämä, jotka suostuivat olemaan suomalaisten junttimiesten seksileluja koko kansan katseltavana. KÄTLIN BIG UP!

Äänestä
  • nyt ainoatakaan suomalaista naista, eli verrataan Kätliniä nyt muihin finalisteihin.
    Pudotetut on pudotettuja ja nyt talossa on 4 finalistia. Eli 3 muuta Kätlinin lisäksi.
    Aso on suosikkini.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bbbbb kirjoitti:

Meinaatteko todellankin taas äänestää voittoon virolaisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu