Info tiedottaa:

Informaatio
Keskustelupalstan on rahapulan takia suljettu. Avaamme mahdollisimman pian, keräämme kolehtia.
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MurheInfo saa olla mun puolesta suljettuna! Maailman tappiin!

Äänestä

Harmittavaista, paljonko tarvitsis antaa? Maksetaanko rahalla vai kruunuilla?

Äänestä
  • Mielestäni ei ole naurun asia jos ylläpito on ylirasittunut. Se on ollut kovilla kaikkien Hessun pahojen puheiden takia. nyt on sulake palanut. Hessu varmaan on sapodöörännyt koko paikan tukkoon. Ei se ole mahdotonta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KJÄHKJÄH kirjoitti:

Informaatio
Keskustelupalstan on rahapulan takia suljettu. Avaamme mahdollisimman pian, keräämme kolehtia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu