Ketjujen vaihto.

Onko jotain konstia asentaa pyörään ketju joka on yhtenä lenkkinä? Eli ketju ei oo katki mistään kohdasta. Pyörä on Yamaha FZR1000 ja ketjut on REGINA.
1312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Täytyy ottaa takarengas ja takahaarukka irti. Singin pitkä pultti irti. Vedä svingi pois paikaltaan ja ujuttaa ketju välistä. Kasataan päinvastaisessa järjestyksessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julle kirjoitti:

Onko jotain konstia asentaa pyörään ketju joka on yhtenä lenkkinä? Eli ketju ei oo katki mistään kohdasta. Pyörä on Yamaha FZR1000 ja ketjut on REGINA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu