Voisivat vaihtaa tuon otsikon

Esim. Mielen mielenterveyspotilaat vastaan ja puolesta
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

foorumi

Äänestä
  • ilmainen lobotomia

    Äänestä

  • dementoxic kirjoitti:

    ilmainen lobotomia

    samaan osioon myös.

    Äänestä

  • jepe100 kirjoitti:

    samaan osioon myös.

    kun kysyt kodinkoneista mikä on hyvä,minkä kannattaa ostaa vastaus on miele.kun kysyt mikä on huono,mitä ei kannata ostaa vastaus ei koskaan ole miele

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kodin_koneet kirjoitti:

Esim. Mielen mielenterveyspotilaat vastaan ja puolesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu