Uskallan lyödä vetoa joululahjoistani että Räikkönen ei koskaan palaa F ykkösiin, enintään voi näytöslajissa esittää kuinka kymmi palaa...sitä ei lasketa.
Pientä vedon tynkää
kikkeli kalle
8194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sopii mulle. Mä laitan likoon omat joululahjani. Tuo koskaan on vähän liian raju aikaraja. Enhän minä silloin oikeastaan voisi hävitä, ainoastaan ratkaisematon tai minun voitto olisi mahdollinen. Sovitaan vaikka että Räikkösen on palattava kolmen vuoden kuluessa. Pistäppä tietojasi näkyville, niin otan sinuun yhteyttä.
Niin varmaan uskallat lyödä kun sulle ei kukaan lahjoja osta - olet pelkkä lahjaton pelle.
Olet todellinen luuseri, jos et pidä sanojasi.
ja jouluruuistakin että Räkä ajaa ensi kaudella F1:ssä.
Brawn Gp kutsuu.
Brawn GP:tä ole olemassakaan ensi kaudella. Lähetäpä lahjat ja ruoat vaikka pelastusarmeijalle. Minä en niitä kaipaa, vaikka voitinkin.
sä et ole voittanut vielä mitään kuin hatullisen sitä itteensä.
ei palaa, ja muutenki suomalaiset tippuu pois kokonaan moottoriurheilun huipulta ( niiku kaikissa muissaki urheilulajeissa ) eikä sinne enää tulevaisuudessa ees pääse ketään suomalaista :)
Mihin tietoihin tai edes perusteltuihin olettamiin väitteesi perustuu? Mutuilu on yhtä tyhjän kanssa, mutta sekin on parempaa kun sinun toiveajattelusi "jos mä oikeen toivon ja uskon että jotain tapahtuu, niin se tapahtuu". Moinen taikausko on kyllä yleistä alkukantaisten heimojen jäsenillä ja lapsilla.