Sillä pitäisi voida myös nahoittaa, nauhottaa ja nauhoittaa.
Kattelin Prismassa mutta kaikissa reijät näytti pieniltä.
Mikä olisi hyvä nahottava digiboksi?
4
405
Vastaukset
Ihanko reikänauhalle tallentavan ajattelit hankkia? Etenkin HD-materiaalia tallennettaessa voisi reikänauhan käyttö pelastaa Suomen paperiteollisuuden. Kannatamme ajatustasi.
Mikset voi vastata asiallisesti?
Vaikka kysymys ei ollut täydellisesti muotoiltu, siitä kuitenkin sai selvän, mitä kysyjä haki.
Nutria55: Kyllä ne Prisman tallentavat digiboksit sopii todennäköisesti sinunkin telkkariisi.
Kysele myyjältä.- 232323
digikummi kirjoitti:
Mikset voi vastata asiallisesti?
Vaikka kysymys ei ollut täydellisesti muotoiltu, siitä kuitenkin sai selvän, mitä kysyjä haki.
Nutria55: Kyllä ne Prisman tallentavat digiboksit sopii todennäköisesti sinunkin telkkariisi.
Kysele myyjältä.alkuperäinen kyselijähän on ilmiselvä trolli vaan, joten vastauksetkin on sen mukaisia
- digitv-digitv
1. Hanki ns. hybridi-tallentava, se tarkoittaa sitä että hybridissä on sekä viritin antenniverkkoa varten että myös kaapeliverkkoa varten. Näin ollen jos muuttaa antennitalosta kaapelitaloon tai toisinpäin, ei tarvitse vaihtaa boksia sen takia.
2. Älä osta ylihypetettyä ja ylihinnoiteltua Topfieldia. Monet täällä kehuu sitä mutta mielestäni Topparissakin on ongelmansa ja varsinkin jos tallennat maksukanavilta, voi eteen tulla hyvinkin yllättäviä ongelmia. Sama koskee myös Handanin tallentavia bokseja, niissäkin ongelmia maksukanavilta tallennusten kanssa. Suosittelen enemmänkin esim. Humaxia tai Kaonia tallentavaksi. Myös La Digital hybridi voisi tulla kyseeseen joskin La Digitalin tapauksessa sun pitää hankkia joko usb-muistitikkuja tai usb-kovalevy koska vaikka tuo La Digital on "tallentava" niin se ei muista tallentavista bokseista poiketen itse sisällä mitään kovalevyä johon se tallentaa vaan tallennus tapahtuu usb-liittimen kautta ulkoiselle muistivälineelle. Silti ihan hintansa väärti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658