Voi voi, onpa suomalaiset heikkona tuollasiin gigoloihin, sehän oli täysi playeri alusta loppuun, hurmasi itselleen voittoa näyttämällä tunteita (oliko ne nyt aidot) ja krokotiilikyyneleitä (teko). On se merkillistä kuinka suomalainen nainen kompastuu tollasiin kikkoloihin, vai onko miehetkin noin ihastunu tollasiin tekopyhiin, näköjään, näin ne ulkomaalaiset kikkolot hurmaa ja pyörittää, kyllä ne osaa.
Kätlin olisi ansainnut voiton aidolla ja iloisella olemuksella, mutta ei se mitään, Kätliinille portit on auki, maailma odottaa, hänestä kuullaan vielä.
Kätlin olisi ansainnut voiton aidolla ja iloisella olemuksella, mutta ei se mitään, Kätliinille portit on auki, maailma odottaa, hänestä kuullaan vielä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mahtavaa!
Luulin että se oli suomen BB, voi viutsi, puolet asukkaista ulkomaalaisia ja ulkomaalainen voittaa, En ole rasisti, mutta kyllä se voitto olisi kuullut suomalaiselle..
Niinpä niin. Ja miksiköhän suomalaiset miehet äänestivät niin fanaattisesti Kätliniä ja haukkuivat suomalaisnaiset pystyyn?! Ettei vaan olisi ollut Kätlinin perseenheilutukset ja tunnin mittaiset, anteliaat suihkusessiot syynä suosioon? Niinpä.Virolainen nainen on helppo nakki, reilu tukku vaan rahaa niin kyllä heruu.