Ilmanen matka putkahti. Kannattaako vaivautua??? Onks tuolla enää mitää bilemeininkiä, vai onko paras meno nykyään Baltic princessillä??? Pikkasen epäilyttää et tuolla ei oo mitään. Varsinkaan tiistaina?!
Ti 1.12 Mariella Tukholman risteily.
jaiks1234
1363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ja toivottavasti nämä tummajuulin painostajat saavat nyt sitten paremman yö unen. Oli meinaa ihan hyvät keskustelut kesken siellä ketjuissa.
Nyt en oikein itsekkään enää muista Maru mihin oikein jäätiin. Ostin tuolta blocketista erään turkin, sen piti olla huippu kunnossa ja aika reilun raha määrän siitä maksoin, kun se sitten vihdoin tuli tänne niin ei se passanut minulle ollenkaan, ja vuori oli rikki sisältä, jouduin nyt ottamaan yhteyttä takaisin siihen entiseen omistajaan ja hän palauttaa lähettämäni rahat. Onneksi ei tarvinnut alkaa tappelemaan siitä asiasta.
Kyllä ois aika jo tulla lumenki, on niin synkän näköistä ulkona, sateista vain. Tuli tuosta turkista mieleen että eräs nainen oli ostanut kalliimman turkin ja kävellyt sitten ulkona , niin ne mielenosoittajat oli heittäny punaista maalia sen turkin päälle, voitko kuvitella. No siinä on sitten maalailtu yli 40 000kr turkkia, ja sitä maalia ei siitä pois enää saatu. Mahtoi varmaan keljuttaa sitä akkaa kovasti. Itsellänikin on hieman yli 30 kympin turkki, no en tykkäisi jos sitä joku tuntematon tulisi sotkemaan maaliloilla, kyllä olisi sen jälkeen sillä kaverilla tosiaa kesto maalit turvassaan sen jälkeen.