Öinen uimareissu

N21

Heräsin hikisenä kello kahdentoista aikoihin yöllä. Kuumuus vallitsi vartalossani,ja mieleni teki jotain viileää. Menin keittiöön ja kaadoin itselleni mukillisen jääteetä,joka ei näyttänyt yhtään helpottavan. Oli heinäkuu,ja päivät olivat olleet todella kuumia. Menin kuistille ja siemailin silloin tällöin jääteetäni. Kun kuulin puron solisevan,tiesin,mikä kuumuuteeni auttaisi; Uiminen,ÖINEN uiminen. Menin takaisin huoneeseeni ja pakkasin uikkarit ja pyyhkeen reppuuni. Otin mukaani myös pienen tyynyn. Lähdin mahdollisimman hiljaa ulos asunnosta,jotten olisi herättänyt vanhempiani. Kävelin pilkkopimeää tietä pitkin kompuroiden kohti paikallista hiekkarantaa. Vihdoin olin perillä. Maisema oli upea; kuu heijastui järven liikkumattomassa pinnassa ja tähdet tuikkivat täysikuun "turvassa".
Päälläni oli ainoastaan valkoinen löysä t-paita ja punaiset pikkarit. Vedin pikkarini nopeasti pois ja laitoin tilalle bikinien alaosan. Riisuin t-paitani pois ujostelematta ja puin ylleni bikinien yläosan. Kävelin kohti veden reunaa kohti ja kosketin varpaallani kylmää vettä. Menin kauemmas vedestä ja juoksin järveen. Nautin olostani ja uiskentelin aina välillä. Yhtäkkiä jokin tarttui jalkaani.Kiljahdin ja olin jo juoksemassa kohti rantaa,kunnes veden alta paljastui söpöt ja noin 20-vuotiaan miehen kasvot.
-Sori jos säikäytin.Mies pahoitteli.
-Ei se mitään...Mumisin häkeltyneenä.
-Onko sullakin tapana käydä yöuinnilla?Mies uteli.Pudistin päätäni ja roiskautin vettä miehen kasvoille. Hän naurahti ja nosti minut lantioistani ylös vedestä ja heitti sitten minut leikkisästi takaisin kylmään veteen. Olin 18-vuotias,ja kuntouttanut itseni biitsikuntoon. Olin kiinteyttänyt reisiäni,pakaroitani ja rintojani,ja olin onnistunut siinä kiitettävästi.
-Mikä sun nimi muuten on?Uskalsin kysyä kun rauhoituimme.
-Markus.Sano vaan Makeks. Markus alias Make esitteli itsensä.
-Jaahas,MAKE.Mun nimi on Tuuli. Hymyilin ja Make vinkkasi minulle silmää. Menimme vilvoittelemaan pyyhkeeni luokse ja annoin Makenkin istuskella pyyhkelläni,sillä hän oli jättänyt omansa kotiin. Juttelimme koko ajan ja nauroimme,kunnes vallitsi kiusallinen hiljaisuus. Naurahdin ja tunsin,kuinka Make asetti kätensä reidelleni. Hymyilin hänelle ja suutelin Makea kiihkeästi huulille.
-Sä oot niin syötävän näköinen!Make sanoi ja suuteli minua kaulalle. Menin makaamaan pyyhkeelle ja annoin Maken tehdä minulle mitä vain. Hän suuteli minua ensin kaulalle,sitten rintojen lähettyville,ja sitten navan seudulle. Minulla oli edelleen bikinit päälläni,mutta Make riisui ne hitaasti pois päältäni. Hän nuoli klitoristani,ja voihkin kiihottuneena. Yleensä miehillä oli tapana työntää kieli reikään,mutta Make tiesi oikeat säännöt,joka saisi naisen heti orgasmin partaalle. Hän tuli takaisin ylös ja asettui päälleni makaamaan. Hänen kalunsa oli kivikova ja hän työnsi kullina syvälle sisälleni. Voihkaisin ja suutelin häntä samalla koko ajan joka puolelle kasvoja.
-Aahh...oot niin hyvä!!Voihkaisin,kun Make jäi sisälleni hetkeksi. Nyt oli minun vuoroni tehdä hänelle jotain. Nuolin hänen rintalihaksiaan ja siirryin aina vähän väliä alemmas,kunnes hänen kalu oli jo syvällä suussani. Imin Markuksen kyrpää kuin imukone ja nielin kaikki spermat,mitkä hänestä tuli. Asetuin kyykkyyn hiekalle ja Make tuli sisälleni takaapäin. Hän piteli samalla kiinni rinnoistani ja nai minua kovaa.
-AAAAAH!!!UUUHHH!Voihkimme vuorotellen.

Aamulla heräsin ihan omasta pedistä bikinit päälläni. Wau kun teki hyvää. Nyt ainakin teki mieli mennä joka yö uimaan,jotta kartuttaisi KUUMUUDEN pois ;)

Kommentoikaa!! =)
En kirjoita enempää,sillä ideat paasaa loppua. ^-^

8

11432

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mahe

      Alkoi molo todellakin seisoa!!!! Aijjai:p

      Siis sun kannattaisi kirjoittamisharrastusta jatkaa, koska sulla on todellakin selvästi lahjoja=)

      Muuten, jos kerran useat miehet työntävät kielensä pimppiin ja se ei ole se oikea tapa, niin MIKÄ sitten on se oikea tapa saada nainen orgasmin partaalle?

      • N21

        Jos nuolee klitorista,niin aaahh...siin tulee orgasmi melkee heti!!Kandee kokeilla!!


      • Kokenut
        N21 kirjoitti:

        Jos nuolee klitorista,niin aaahh...siin tulee orgasmi melkee heti!!Kandee kokeilla!!

        vaikka sitä nuolee mutta jos osaa rytmittää nuolemisen ja imemisen,, ja vielä sen nahan liikuttelun sormilla huulilla yhtäaikaa niin siin jotain,, näin ainakin olen huomannut, että se toimii..
        Rehellisyyden nimissä joskus aikoinaan yksi lesbopari opetti minulle klitoriksen käsittelyä ja se on toiminut:)


    • uimuri

      Minäkin käyn usein kesäöisin uimassa, sillä erotuksella etten tarvitse siinä hommassa uikkareita, hämärä on suojanani. En vain ole koskaan törmännyt keneenkään, paitsi kerran pariskuntaan, joka tuli rannalle naimaan. En häirinnyt heidän touhujaan, mutta äänistä ei voinut erehtyä. Heillä ei ollut aavistustakaan että seisoin siinä nakuna 20 metrin päässä...

    • t.t

      kandeis nyt kirjottaa viäl muutama meidän lukijoiden iloks... ite en osais kirjottaa samalla lailla..

    • antti

      Joo kyllä todellaki alkoi seisoa tuota lukiessa... Mutta kysyisin että miksi se vesi oli muka niin kylmää vaikka siinä monesti sanottiin että oli ollu lämpimiä/kuumia päiviä?? Aivan sama. Kokonaisuutena tuo oli erittäin hyvä novelli!!! Ja kirjottele ihmeessä useamminki!!!!!!!!!!!! :):):)

    • pro

      Alkaa hyvin ,mutta hei! Loppu on kuin nopea nörtin orkku kun pornosivuille pääsi! Miehen nimi Markus?! Ei sitten feminiinisempää nimeä äkänny?

      Loppu saisi olla kaksikertaa pitempi (vähintään!) kerronnallisesti, markus vittuun ja joku miehinen nimi paikalle...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2242
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      218
      2119
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      117
      1428
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1190
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      16
      1183
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      104
      1051
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      949
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      84
      930
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      899
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      875
    Aihe