raskaustesti.

Saako raskaustestejä ihan perus marketeista vai apteekeista...? Sekä kuinka paljon ne maksaa?
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Apteekki.
/keskustelu

Äänestä

Saa ihan tavallisista marketeista. Ovat kortsujen kanssa samassa paikassa. Toki myös apteekista testin voi ostaa. Raskaustestejä on monen hintaisia. Noin yleisesti hinnat ovat 5-10€.

Äänestä

Olen bongannut ärrältäkin nuita testejä. : ) Eipä ne joo paljoa maksa. Alle kympillä lähtee suurin osa.

Äänestä

oukkei. Tänks (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

Saako raskaustestejä ihan perus marketeista vai apteekeista...? Sekä kuinka paljon ne maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu