Voika nainen raiskata miehen?

Ja onko sellainen rikos?
2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No tietysti voi.
Norjassa nainen sai tuomion kun hän harjoitti suuseksiä nukkuvalle miehelle.

Äänestä
  • Voi jukra,äkkiä sen naisen osoite tai puh numero.Mää ja kaveri ei olla koskaan jouduttu naispuolisen raikaajan kohteeksi.ps mun kaveri pelkää isoperseisiä naisia,mut mä voin pitää kaverista kiinni,kunnes kuolemaa pahempi kohtalo tavoittaa hänet,sit pitäis olla mun kohtalonhetki.Pahinta innokkaana odottaen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raiskausnaismies kirjoitti:

Ja onko sellainen rikos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu