Moi! mä rakastan valokuvausta ja just sen takia mä aloitin oman blogin missä mä olen julkaissut paljon kuvia, käykää katsomassa jo on tylsää ;p
www.lotan-blogi.blogspot.com
moikka moi
3
630
Vastaukset 3
- qazse
Erilaisia kuvia mitä täällä yleensä nähdään..oikeestaan tosi hyviä..aiheet meinaan..joissakin kuvissa hieman teknisesti parannettavaa mutta..no jaa ehkä ne ei sitten olis näyttäny niin hyviltä, sommittelut oli kyllä hienosti toteutettu, jatka samaan malliin!
- 31veekuvausta
Moi
Oli tylsää joten katselin näitä kuvia ja luin juttuja, monet kuvista on hienosti oivallettu joten sinulla on silmää. Jos haluat kehittyä niin perehdy valokuvauksen perusteisiin, tiedän että "onpa tylsää" mutta saadaksen todella hyviä kuvia pitää myös tekniikka olla hallussa sekä vielä ymmärtää valokuvauksen "peruslait" :)
Itse aloitin 11-vuotiaana ja vielä 31 vuoden jälkeen valokuvaus on mielestäni yhtä kiehtovaa, lisäksi aina oppii uutta !
Tomi- pasko rasko
"Mä olen 14 vuotias tyttö joka rakastaa valokuvaamista yli kaiken! Siksi päätinkin perustaa tämän blogin silla kuvat on pakko julkaista jossakin ;) Lisäksi pidän muodista ja eläimistä"
muodikkuutesi, tyylitajusi ja valokuvauksesi taso ovat kaikki samaa laatua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1861623
- 851382
- 1041058
- 48919
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..13880Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40793Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83666Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.113661Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30641Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45587