Vaalit 2011?

www.vapauspuolue.fi
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muutos 2011 - http://muutos2011.fi/ (huom, kannattaa täyttää kannattajakortti!)
tai...
Suomen Kansan Sinivalkoiset - http://www.kolumbus.fi/sinivalkoiset/

Pääpointtina kuitenkin se, ettei äänestä mitään rappeutuneita valtapuolueita, vaan näitä pienempiä "vähemmän huonoja" vaihtoehtoa. Monikulttuurismin kyseenalaistaminen on yksi tärkeä tekijä.
Itselläni ainakin on mennyt ajat sitten usko koko puoluepeliin ja yleensäkin tähän demokratuur.. siis demokratiaan. Hohhoijaa, saapi nähdä miten tässä pelissä käy.

Äänestä
  • Tuo Muutos2011 vaikuttaa ihan mielenkiintoiselta nettisivujen perusteella, mutta tuo Suomen Kansan Sinivalkoisten Mäenpää ei kyllä tuo mitään positiivisia asioita mieleen, mitä häntä on katsellut aikaisempina vuosina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oliskohan? kirjoitti:

www.vapauspuolue.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu