Aamulla kun lähdin kouluun niin ajattelin että "huhhuh! taas yksi vitun tylsä koulupäivä tiedossa." Sitä se kuitenkaan ollut.
Tylsän matikantunnin jälkeen meillä oli Hissaa joka ei kiinnostanut minua muuten paitsi opettajan vuoksi jonka nimi oli "Maire" , todellinen herkkupeppu ja rinnatkin olivat varmasti c-kuppia , naamaltaan hän oli todella kaunis ja ikääkin ola vasta 24.
Haltioissani ajattelin hänen kiinteitä pakaroita kunnes havahduin! "Tom! Herätys! Oletko tehnyt läksysi?" Maire huusi tiukalla mutta niin seksikkäällä äänellä... "Mitä!? Häh" vavahduin ja rupesin kolistelemaan kirjoja esiin ja huomasin etten ollut tehnyt läksyjä. "Voi helvetti" kirosin ja siitähän Maire tulistui ja sanoi että joutuisin jäämään koulun jälkeen puhutteluun. Tunti kului aika hitaasti samalla kuitenkin ihailin Mairen ihania seksikkäitä ryntäitä ja paha stondis iski aina välillä.
Koulun jälkeen menin historian luokkaan tylsistyneenä ja kun olin saapunut luokkaan Maire käski minut istumaan omalle pulpetilleni ja kaivamaan kirjat esiin. Aloin tekemään kotiläksyjäni kunnes havahduin... Maire tarrasi minua hellästi niskasta kiinni ja koko kroppani jäykistyi ensin pelosta ja sen jälkeen halusta.
Kysyin Mairelta varovaisesti "mitä sä teet?" johon maire tokaisi kiimaisen oloisena "Tom, mä haluun sua, mä haluun nuorta lihaa sisääni" Mairen äänestä kuuli että hän oli aivan kiimassa ja pian aloin huomaamaan eloa myös minun alapäässäni. Nousin ylös ja menin seisomaan Mairen taakse ja suutelin häntä hellästi kaulaan ja pian maire kääntyi ja rupesi siitumaan minua ja pian myös minä alin riisumaan pois Mairen seksikästä toppia ja rintaliivejä.
Maire avasi minun vetoketjuni ja kaivoi jo täydessä komeudessa olevan aisani esiin ja hellästi kastoi kielellään terskaani ja pian koko kiimasta kovettunut kulli oli hänen kurkussaan. Vasta minuutin lutkutettuaan olin jo aivan laukeamispisteessä joten sanoin mairelle että vaihtaisimme osia. Maire otti kyrpäni pois poskestaan ja aloin riisumaan häntä. Ensin rintaliivit, sitte kireät farkut joiden alta löytyivät ihanat valkoiset stringit jotka tihkuivat jo Mairen nesteistä. Saatuani kaikki vaatteet pois ihailin hetken aikaa kunnes rupesin toimeen. Hieroin Mairen Klitorista ja samalla tein uskomattomia kielutemppuja mairen kolossa. Mairekin oli jo aivan laukeamispisteessä päätin lopettaa ja nostin Mairen perse pystyssä opettajanpöydälle ja aikani sihtailtua survaisin kovan kaluna kerralla sisään ja aloin pumppaamaan täydellä voimalla. Maire kiljui "aarrghhh!!! Tom, ihanaa... Kovempaa, lisää" ja aikani nussitua olin aivan kiimoissani ja otin kullini pois ja laukesin suoraan Mairen upeille rinnoille. Maire ei kuitenkaan ollut vielää valmis joten sormetin ja nuolin hänet orgasmiin ja tunsin kuinka hän tärisi kun sormeni kieleni pyöri hänen vitussaan.
Rojahdimme kummatkin opettajanpöydälle ja sanoin että: "se oli upeaa" ja Maire tokaisi "jätä seuraavallakin kerralla läksyt tekemättä" ja vinkkasi silmää... Puin vaatteet päälle ja lähdin tyytyväisenä poikana kotiin.
Tomin koulupäivä
eräjortikka
4
3303
Vastaukset
- syväporaaja
Ihanaa runoilua! Hyvä tarina
- Mahe
Juuri tällasesta minä tykkään:P
- eräjortikka
Mahe kirjoitti:
Juuri tällasesta minä tykkään:P
Kiitos palautteesta. Jatkoa seuraa jossain vaiheessa...
- Poju
eräjortikka kirjoitti:
Kiitos palautteesta. Jatkoa seuraa jossain vaiheessa...
hyvä se oli. Kirjoitus virheet tarkista niin ei tarvi jotaki lausetta 3 kertaa lukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561438
Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu611350Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1611311Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle661197Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo1041131Keskisarja loisti A-studiossa, vauhkoontunut Sofia Virta munasi itsensä
Keskisarja taas puhui 100% faktaa maahanmuuttoon liittyen. Kokoomuksen Kaumalta tuli pari hyvää puheenvuoroa, joskin muu258966Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä58947- 55916
Nyt tiistain galluppi alkaa....
Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä56903KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin82870