Tomin koulupäivä

eräjortikka

Aamulla kun lähdin kouluun niin ajattelin että "huhhuh! taas yksi vitun tylsä koulupäivä tiedossa." Sitä se kuitenkaan ollut.
Tylsän matikantunnin jälkeen meillä oli Hissaa joka ei kiinnostanut minua muuten paitsi opettajan vuoksi jonka nimi oli "Maire" , todellinen herkkupeppu ja rinnatkin olivat varmasti c-kuppia , naamaltaan hän oli todella kaunis ja ikääkin ola vasta 24.
Haltioissani ajattelin hänen kiinteitä pakaroita kunnes havahduin! "Tom! Herätys! Oletko tehnyt läksysi?" Maire huusi tiukalla mutta niin seksikkäällä äänellä... "Mitä!? Häh" vavahduin ja rupesin kolistelemaan kirjoja esiin ja huomasin etten ollut tehnyt läksyjä. "Voi helvetti" kirosin ja siitähän Maire tulistui ja sanoi että joutuisin jäämään koulun jälkeen puhutteluun. Tunti kului aika hitaasti samalla kuitenkin ihailin Mairen ihania seksikkäitä ryntäitä ja paha stondis iski aina välillä.
Koulun jälkeen menin historian luokkaan tylsistyneenä ja kun olin saapunut luokkaan Maire käski minut istumaan omalle pulpetilleni ja kaivamaan kirjat esiin. Aloin tekemään kotiläksyjäni kunnes havahduin... Maire tarrasi minua hellästi niskasta kiinni ja koko kroppani jäykistyi ensin pelosta ja sen jälkeen halusta.
Kysyin Mairelta varovaisesti "mitä sä teet?" johon maire tokaisi kiimaisen oloisena "Tom, mä haluun sua, mä haluun nuorta lihaa sisääni" Mairen äänestä kuuli että hän oli aivan kiimassa ja pian aloin huomaamaan eloa myös minun alapäässäni. Nousin ylös ja menin seisomaan Mairen taakse ja suutelin häntä hellästi kaulaan ja pian maire kääntyi ja rupesi siitumaan minua ja pian myös minä alin riisumaan pois Mairen seksikästä toppia ja rintaliivejä.
Maire avasi minun vetoketjuni ja kaivoi jo täydessä komeudessa olevan aisani esiin ja hellästi kastoi kielellään terskaani ja pian koko kiimasta kovettunut kulli oli hänen kurkussaan. Vasta minuutin lutkutettuaan olin jo aivan laukeamispisteessä joten sanoin mairelle että vaihtaisimme osia. Maire otti kyrpäni pois poskestaan ja aloin riisumaan häntä. Ensin rintaliivit, sitte kireät farkut joiden alta löytyivät ihanat valkoiset stringit jotka tihkuivat jo Mairen nesteistä. Saatuani kaikki vaatteet pois ihailin hetken aikaa kunnes rupesin toimeen. Hieroin Mairen Klitorista ja samalla tein uskomattomia kielutemppuja mairen kolossa. Mairekin oli jo aivan laukeamispisteessä päätin lopettaa ja nostin Mairen perse pystyssä opettajanpöydälle ja aikani sihtailtua survaisin kovan kaluna kerralla sisään ja aloin pumppaamaan täydellä voimalla. Maire kiljui "aarrghhh!!! Tom, ihanaa... Kovempaa, lisää" ja aikani nussitua olin aivan kiimoissani ja otin kullini pois ja laukesin suoraan Mairen upeille rinnoille. Maire ei kuitenkaan ollut vielää valmis joten sormetin ja nuolin hänet orgasmiin ja tunsin kuinka hän tärisi kun sormeni kieleni pyöri hänen vitussaan.
Rojahdimme kummatkin opettajanpöydälle ja sanoin että: "se oli upeaa" ja Maire tokaisi "jätä seuraavallakin kerralla läksyt tekemättä" ja vinkkasi silmää... Puin vaatteet päälle ja lähdin tyytyväisenä poikana kotiin.

4

3311

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • syväporaaja

      Ihanaa runoilua! Hyvä tarina

      • Mahe

        Juuri tällasesta minä tykkään:P


      • eräjortikka
        Mahe kirjoitti:

        Juuri tällasesta minä tykkään:P

        Kiitos palautteesta. Jatkoa seuraa jossain vaiheessa...


      • Poju
        eräjortikka kirjoitti:

        Kiitos palautteesta. Jatkoa seuraa jossain vaiheessa...

        hyvä se oli. Kirjoitus virheet tarkista niin ei tarvi jotaki lausetta 3 kertaa lukea.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks

      Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann
      Maailman menoa
      544
      3676
    2. Minkä ikäinen

      Minkä ikäinen on kaipauksesi kohde?
      Ikävä
      171
      2690
    3. Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon

      Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel
      Maailman menoa
      186
      2632
    4. Persujen VigeIius noIasi taas itsensä

      Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k
      Maailman menoa
      24
      2138
    5. Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria

      Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel
      Maailman menoa
      48
      1980
    6. Kuka omistaa entisen Veljeskodin?

      Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä
      Ähtäri
      8
      1892
    7. Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset

      He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien
      Maailman menoa
      41
      1626
    8. Martina ei mennyt naimisiin

      IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva
      Kotimaiset julkkisjuorut
      183
      1563
    9. Kaninkolojen vaikutus?

      Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak
      Sinkut
      217
      1556
    10. Kuka opettaja, mikä koulu

      Minkä koulun opettaja saanut potkut
      Nivala
      14
      1476
    Aihe