Nyt kun hänetkin nähty julkisuudessa, niin voi sanoa, että tosi söötti tyttö.
Ei ihme, että Esa häntä rakastaa.
Ei ihme, että Esa häntä rakastaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Täydellinen pakkaus, kuten Esakin.
Olen nähnyt ainoastaan takaapäin, eli ponnarin ja pikkuisen, hoikan tytön.
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a104627/bbtuija ja esa an mustasukkainen nainen kohtasivat katso/
On söpö. Hiukset auki ja ilman laseja, hilitty meikki niin tyttö olisi kuin keijukainen. On muuten Tuijaakin pienempi tuossa kuvassa. :)
Kiinnostaa asia täälläkin, miksi komea mies haluaa olla pikkutyttöjen näköisten naisten kanssa. Onko pieni helpommin käsiteltävissä, hallittavissa, kannettavissa pois muitten luota...pakosta ajattelee tommoisia. Kyllä joku Minna olisi ollut BB-talossa sopivaa mittaa, vaan, vaan mitäs se merkitsisi? Sitä, että Esan olisi oltava mies, ei leikkivä tai pelaileva isoveli, vaikka niihinkin Minna ylsi. Esa ei varmasti olisi pystynyt vastaamaan Minnan naisen vaatimuksiin miehekkyydestä. Eivät todellakaan sopisi yhteen, Minna ja Esa A.
Minulle Esan ja tyttöystävänsä yhteensopivuus näyttäytyy hallitsemisena, tai sitten tyttönen on todella napakkaa sorttia, joka sanoo, missä kaappi talossa seisoo. Osaa Esa totella ja haluaa totella, sellaisiakin miehiä on, näköjään. Kun saunassa heitteli löylyjä "Sinä vain" laulusta ja Aso sanoi: Riittää jo! Esa pani kiltisti kipon takaisin ämpäriin ja totteli. Tämäkin piirre ärsytti minua, niin epätavallinen, koneellinen totteleminen. Tyypillinen mies olisi heittänyt niin kauan, että olisi ajanut muut pois! Sellainen olisi ollut räväkkää ja toimivaa, olisi jotain antanut itsestään, vaan: antoi sen kaikkeen sopeutuvan kiltin miehen kuvan, jollaisena kyllästyin häntä katsomaan.
No ei ole kovin erikoisen näköinen.
pientä miestä ja naiset huomattavasti pidempiä, joten ei koko ihmistä huonoksi tee.