Käykää katsomassa mun kuva ja kertokaa mitä mieltä olette??
http://irc-galleria.net/view.php?nick=Evangelion
http://irc-galleria.net/view.php?nick=Evangelion
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
hyi helvetti! miten kehtaat laittaa tollasen kammotuksen tänne! hhhhhhhhhhhhhhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! (tollasta ei tahdo nähdä kukaan)
Ihan söpö olet. Voisin tulla vähän hieromaan vahvan näköistä niskaasi ja selkääsi... Ties miten kivaa meillä vielä on ;)
T: Kalervo 54v.
uskomauttoman idiootti ja pesunkestävä hinari!!!
äitis on varmaan ylpee pojastaan!!!
Äitini on jo 82v. ja aika dementoitunut, joten aika vaikea sanoa, onko hän kuinka ylpeä pojastaan.
Kun sanotaan että muista käydä lenkillä, se ei tarkoita että menet jääkaapilta hakemaan lenkkimakkaraa..
Jaska
.
kiitos päivän nauruista! :)
maistuu..eikö niin? sulla on iso maha..ei millään pahalla
siis musta et oo läski tai mitään mutta toi oli vähän ällö toi kynähommeli..:(
Mielestäni sinussa on hiukan jotain söpöä. Mutta silti kannattaisi varmasti alkaa harrastaa liikuntaa. t. toinen porilainen.
Kukaan ei voi ulkonäölleen paljoa mutta kyllä jotain. Voihan se olla että tämä jätkän kuva ei ole itse kirjoittajan. Mutta oli miten oli toista ei pidä haukkua. Se on tyhmää.
oot aika vitun läski
Uuuuuh. Laukesin.
Ainoota söpöä on se sinun veljenpoika.
kiitti tästäkin kuvasta laitoin sen russkiNetiin naimatarjouksiin sillai ett on kans pari trkatoria ja vodkaa katotaan kui likat vastaa
Rikot kopiosuojauslakeja ja vähän muitakin tuolla touhullasi.
Ei auta, vaikka kuinka olet alaikäinen pikkumies. Saat joskus vielä tuntea tuskaa syvällä perseessäs vähä-älyisyytesi vuoksi.
Oot tosi rento kaveri. Miks oikein tunggit kynän korvaas??
Otte ihan naurettavan lapsellisia kaikki!! Miten teijän on pokkaa haukkua toisia ihmisiä?? Katsokaa peiliin ja miettikää edes vähä!! Eikö pitäis antaa kaikkien kukkien kukkia vaan!? Vaikka ei olis kaunis ulkokuori niin voi olla kaunis sisältä!! Huomaa taas kuinka pinnallisia ihmiset on! Kaikki ei vissiin oo niin täydellisiä ku te! HÄVETKÄÄ!!!!