CR 250

Olen hankkimassa CR 250 vm. 95 grossia.
Löytyykö ko. mallista tyyppivikoja ja mitä kohtia tulisi erityisesti tsekata ?

Tähän taitaa löytyä vielä hyvin varaosia ? Kuinka usein mäntä tulee vaihtaa (50h välein ?) Löytyykö huolto-opasta/vastaavaa netistä ?

Kommentteja ajettavuudesta/yleistä pyörästä ?
1177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kisa kåytössä männällä ajaa sen 50h jos budjekti ei salli aikasemmin vaihtoa.harrastelia käytössä jossa ei ajeta koko ajan aivan hanat kaakossa niin oon huomannu et2puokilla ajaa hyvinki 1 v eli kesän ja talven sit uutta tilalle.mut pyörät on niin kireä viritteisiä että koskaan ei tiiä vaikka poikis jo 1h ajon jälkeen:)ei muutako 250 alle ja menox sano annie lenox.ja vara osia löytyy niin oaljon ku jaksat kantaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vallu kirjoitti:

Olen hankkimassa CR 250 vm. 95 grossia.
Löytyykö ko. mallista tyyppivikoja ja mitä kohtia tulisi erityisesti tsekata ?

Tähän taitaa löytyä vielä hyvin varaosia ? Kuinka usein mäntä tulee vaihtaa (50h välein ?) Löytyykö huolto-opasta/vastaavaa netistä ?

Kommentteja ajettavuudesta/yleistä pyörästä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu