Uskomatonta!!!

Käyn noin pari kertaa vuodessa naureskelemassa tämän keskusteluryhmän jutuille ja aina jaksaa hämmästyttää miten Pentti Nelonen vaan jaksaa samaa paskaa täällä suoltaa, ei oo kyllä jätkällä mitään elämää kun täällä vaan kirjoittelee.
5105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikä sullakaan kun jaksat täällä käydä lukemassa ja vielä kommentoida erillisellä ketjulla. Eli samassa veneessä oot.

Äänestä
  • >...ja vielä kommentoida erillisellä ketjulla.

    Trollaajan katastrofi on se että trolliin ei vastata vaan kommentoidaan erillisellä ketjulla. ;)

    Äänestä

  • jos viiva käy täällä pari kertaa vuodessa niin ei todellakaan ole samassa veneessä kuin Pentti Polonen.

    Äänestä

"ei oo kyllä jätkällä mitään elämää kun täällä vaan kirjoittelee. "

PENTILLÄ EI OLE NAISTA!

Äänestä
  • ihan yhtä lailla paskaa pentin kanssa. Sama pätee siis sinuunkin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


----------------- kirjoitti:

Käyn noin pari kertaa vuodessa naureskelemassa tämän keskusteluryhmän jutuille ja aina jaksaa hämmästyttää miten Pentti Nelonen vaan jaksaa samaa paskaa täällä suoltaa, ei oo kyllä jätkällä mitään elämää kun täällä vaan kirjoittelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu