britneyn toxic...

ootteko nähnyt britneys bearsin toxic musavideon?
onpa outo!?entä teistä??
42404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun mielestä Toxic on hieno ja vaihteeksi hieman erillainen musavideo :) Tykkään siinä Britneyllä mustista ja punaisista hiuksista x)

Äänestä

Tota Britneys bearsiii???? en tunne ketään selasta?? Tota tarkotat varmaan Britney spearsii?
Ok....:) ei mun mielest se oo outo ja se on nykyisin aika vanha jo......:)

Äänestä

Olen samaa mieltä: se on omituinen. Tai no, toisaalta video toisten joukossa mutta ennen ei Britneyllä ei ole ollut rooleja supersankarista lentoemäntään yhdessä videossa.. x)

Äänestä

Olen nähny ainaki 10 kertaa, ja en siinä mitään outoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*hih* kirjoitti:

ootteko nähnyt britneys bearsin toxic musavideon?
onpa outo!?entä teistä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu