onko joku kenties pelannu sireeniä sinne asti mis pitää paeta sieltä koulusta sen pikku likan kanssa, kun on haettu se sorkkarauta sieltä alhaalta, niin minne helvettii se pikkulikka oikein menee, kun se ei ole siel huonees minne se jäi. sit kun sitä lähtee ettimää,niin onhan se varma et tulee ammutuks. jos joku tietää miten se kohta mennää, niin asia kunnossa
forbidden siren
siren
251060
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
en ole viel pelis niin pitkäl ,mut peräs tullaan.
eilen pääsi se haulikko ukon tehtävän läpi.koskas se koulu tehtävä tulee?
siis hetkinen, mikä haulikkomies, ai se mis mennää sil vanhal jätkällä? sitte suoritetaa siitä ne molemmat tehtävät,mulla tuli toi koulu tehtävä sen jälkee, kun kiivettii sinne palotorniin kuuntelemaan sit systeemimiä mis se pikku tyttö kutsui apua:) en ole itekää pelannu koko peliä sitten perjantain, ei ole ollu aikaa.jos viikonloppun taas pelais.
nii se vanha äijä. mut eilen pelasin sen seuraavan pappitehtävän mis oli se punaverkkarinen
tyttö mukana.mul menee aina 1/2 -1 tuntii yhteen tehtävään. on mun mielestä aika vaikeet tehtävät.menee aina jonkun aikaa ku hoksaa mitä pitää tehdä.olen vasta ekassa päivässä.eli ihan pelin alussa.
niin , sä olet vasta niin alussa.. joo, jos taas meitsi viikonloppun pelailis,peliä, niin varmaan sen tehtävän pääsen,kun oikein yritän:) kylhän jossaa tehtävissä vähä kestää, kun ihmettelee et mitä pitää tehä, ja mikä on se oikea reitti. sitä katse sieppausta kannattaa käyttää, se auttaa aika paljon.
mun täytyy sit sult kysellä jos tulee jokin ylitsepääsemätön tehtävä.hyvää peliviikonloppua.
kyllä kysyä saa, mä yritän sitte parhaani mukaan vastailla:) ja muistella mitä piti tehä:)
eilen taas yhen tehtävän pelasin läpi.kanisteril hain autosta pensaa ja laitoin sen generaattorin päälle.
justiisa, siis sen generaattorin mikä oli siel rakennukses, minne mentiin sitä siltaa pitkin? meitsi ei sitä generaattoria pistän käyntii, sen kannun otin kyllä ,mut bensaa en hakennu. löin sitä haulikkomiestä siin ovella, ja jatkoin matkaa,niin kenttä loppu siihen. se generaattori teehtävä taitaa tulla mulle uuestaa, kun pitää suorittaa kentässä 2 tehtävää. sama kun pyörin sen vanhan ukkelin kans, siel kaivos tunneleis, ja etin sitä perkeleen hakkua, mil sai sen yhen portin sieltä ylhäältä rikottua, et pääs suorittaa sen 2 tehtävän, mut joo, pitä ätänä'ä varmaa pelata sitten taas.
mul kans tuli tehtävii uudestaan, ku viikonlopun pelasin. ihmettelin et minkä takii.eli pitääkö niis löytää kaikki tavarat ja tehtävät tehä? mä oon nyt uudestaan siin haulikkoukkelitehtäväs,vaikka justiinsa sen pelasin.
eli eli.. sen haulikkomiehen kans pitää suorittaa myös se mission 2 eli hajottaa se lukko sieltä ylhäällä olevasta portista, sit kun on suoritanu sen,niin tullaan samaan rataan sellasen tytön kans, sillä tas pitää mennä sinne mistä se haulikko mies lähtee alussa. eli siine 1 tunneliin
saiko sen lukon hajalle jollain hakulla.en ole viel yrittäny pelata mut illal aattelin kokeilla mennä radan läpi.
hakulla joo.. perkeles kun ei ehtin viikonloppuna pelata yhtää. meni ryyppäämiseks. oishan näin arkenakin aikaa, mut en tiiä, kun ei oikein ínnosta pelata... no kyl mä täs pelailen varmaa. piakkoin
eilen taas rupes tulee samoja ratoja.haulikko äijä tuli jo kolmannen kerran.minkä takii radat tulee uudestaan?täytyy vissii ohjekirjaa lueskella.
eli. samoja ratoja tulee kyllä. siinä stage select jutussa kun on niitä eri värejä, mikä on kokonaan suoritettu on tumman sininen, kyllä joutuu muutaman otteeseen pelaamaan samaa tasoa. onko sillä haulikko miehellä jo se tehtävä 2. eliensimmäisen kerran sen on mentävä sieltä alhaalta pois siitä kentästä, ja sit tehtävä 2 rikottava se portti ja sieltä päättää se kenttä, sen jälkeen astuu taas uusi hahmo kuvioihin. jees. pelaamalla siitä selviäää:)
molemmat kentät menny läpi alhaalta ja portista hakulla.kolmannen kerran menin alhaalta uudestaan.sit tuli uudestaa samat radat, pappi tehtävä ja muut.
tota. niin sehän antaa niin ku ensin tehtäväks vaa sen et pitää mennä sieltä alhaalta, sit pitäis tulla mission 1 ja 2 ykköses mennää taas sieltää alhaalta, ja sit tulee mission 1 completed. sit kun meet sen 2, niin tulee video mis se kohtaa sellasen tytön, ja sillä tullaa sit siihen samaan rataan. no pelailet sitte uuesta sen papin kans, yms. teet jotain toisin siel radoissa. kyllä se siitä etenee. mä olen viel siel koulus, kun en ole pelannu yhtään:)
joo mä menin sit sill tytöl sen saman radan läpi.sinne ykkös tunneliin.ja sen jälkeen tuli pari uutta rataa ja sit tuli uudestaan samoja esim .haulikkomies kolmannen kerran.täytyy vissiin vaan pyöriä radas ja ettii kaikki mahdolliset tehtävät.kohtahan on hyvät pyhät pelata ellei tu lähettyy baariin...
moro, mä eilen pääsin siihen koulu tehtävään, löysin sen likan sieltä vessasta, mut en vielä keksinyt minne sen kanssa piti mennä.meinaa hermo välil mennä kun saa pelata samaa kohtaa monta kertaa ku aina kuolee.joko sä pääsit koulutehtävän läpi?
onks se siel niinku käytävän toises pääs olevas veskis se tyttö?? sen kans pitää mennä sinne huoneesee mihin mennää ekaks, mis on se ikkuna mikä pitää rikkoo sil sorkkaraudalla. mun ongelma on ollu siinä. et en ole löytän sit muijaa. just pelasin, ja hermo meni:)
joo siel se on.löysin sen sattumalta ku katsesieppausta käytin ja sil likal on se vihree risti.päättelin ku näin sen ristin sen yhen silmil wessas. pääsiäisenä en kerinny pelaa yhtään.
oon pitäny vähän taukoa pelis ettei hermo mee jos nyt viikonloppuna kerkeis vähän pelata, oon viel siin koulutehtäväs
mul on ihan sama. en ole pelannu pitkään aikaan, samas kohas olen:) ei ole jotenkin innostanu koskee koko playkkariin:)
se on vissii ku kesä tulee ei paljoo huvita sisäl kököttää.en viikonloppuna kerinny yhtää pelata.meni aika piha hommis ja illal ei jaksanu pleikkarii koskee.
näinhän se on että kesäl ei palj okjaksa pelata. muutakun ehkä joskus oikei nmyöhää illal. päiväl tekee mielummin jotaa muuta kun pelailee:)