Kimi tuhoaa maailmaa

läpimätäääää

Kimi on yksi pahiteen maailmaa saastuttava ihminen. Se sotkee jo meretkin jättiläiscruisereillaan. Formula on läpisairas ja totaalisen ededvastuuton urheilulaji. Ja MTV paasaa paskaa vuodesta toiseen. Se laitos on myös moraalisesti läpimätä.

3

394

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • wihreäf1

      Kun Kimi ajaa, kaikki maailman autoilijat siirtyvät ratin takaa pois autoillaan saastuttamasta televisioiden ääreen katsomaan kilpailua. Näin Kimi oikeasti pelastaa maailman saastumiselta. Kimille plussaa maailman pelastamisestakin.

      • jumalatyttö

        mutta kisan jälkeen kaikki idiootit ajaa autoillansa ihan vitusti ja maapallo saastuu ja se on ainoastaan kimin vanhempien vika kun kimin jalkovälissään tekivät perkele!


      • on sinussakin
        jumalatyttö kirjoitti:

        mutta kisan jälkeen kaikki idiootit ajaa autoillansa ihan vitusti ja maapallo saastuu ja se on ainoastaan kimin vanhempien vika kun kimin jalkovälissään tekivät perkele!

        olis voitu jättää tekemättä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5030
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4552
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      121
      4472
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      288
      1582
    5. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1298
    6. 81
      1291
    7. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      68
      1245
    8. 305
      988
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      930
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      810
    Aihe