Lohjalla murhattiin 21v nainen?

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009121310773101_uu.shtml

Onko tekijän nimikirjaimet J.L ? ja uhrin etunimi alkaa i:llä ?

Onko tietoa?
2544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.. laita pää tyynyyn vaan...

Äänestä
  • sinne päin.. Paska juttu, Määki tiedänkii kans jotain, pikkulinnut laulo..,pieni kylä..kaikki tietää jo..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mösky kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009121310773101_uu.shtml

Onko tekijän nimikirjaimet J.L ? ja uhrin etunimi alkaa i:llä ?

Onko tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu