Jos oot oikeesti yhtään kiinnostunu musta, ni ois reiluu kertoo siitä suoraan mulle :) Loma alkaa ja kaikki taas jää..
Espoon poika i
jte
2289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Niin varmaan jää, jos ei jompi kumpi tee jotain, tai loman aikana ei nähdä (mikä olis aika ikävää). Mut miks just sen toisen pitää tehdä aloite, mikset tee sitä itse? Ehkä se toinen ei uskalla, ellei saa sulta pian jotain selvää signaalia, että kannattaa yrittää.
Ps. Haikailetko siis Espoon pojan perään vai oletko sieltä itse? Jos et, mistäs sitten ;) Joo, aika turhaa hakuammuntaahan tää on, mut kokeillaanpa nyt tän kerran.
Niin..no ite opiskelen Espoossa, Helsingistä muuten. Yritetty on ja välillä tulee jotain takasin, välillä ei.. Haikailen siis Espoossa opiskelevan pojan perään. Jos katseet, ym. mitään tarkoittaa ylipäätään :)